PDA

Zobacz pełną wersję : Opera nie zapamiętuje mojego logowania do forum.



stachmuszel
26-09-2013, 08:39
Witam!
Panowie, zmieniłem sobie hasło dostępu do forum i teraz przeglądarka (Opera) nie zapamiętuje mojego logowania. Login i hasło piszę napewno poprawnie, bo przez chwile widzę powitanie "Witaj Stachumuszel" i po odświeżeniu się strony jestem już nie zalogowany. Czyściłem ciasteczka etc. Na IE jest OK. Pomóżcie!

MstrG
26-09-2013, 08:54
Zacznij od Menu -> Ustawienia -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Zarządzaj zapamiętanymi hasłami, odszukaj forum i zmień lub skasuj hasło, wtedy przy następnym logowaniu na forum zapamiętaj nowe hasło.

stachmuszel
26-09-2013, 09:10
Zacznij od Menu -> Ustawienia -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Zarządzaj zapamiętanymi hasłami, odszukaj forum i zmień lub skasuj hasło, wtedy przy następnym logowaniu na forum zapamiętaj nowe hasło.

Tak też robiłem, niestety.

MstrG
26-09-2013, 09:35
Czyściłeś ciasteczka?

ppfalcon
26-09-2013, 09:45
Spróbuj na karcie prywatnej - czy tam jest tak samo?

GonzoG
26-09-2013, 09:45
Wyjścia s a dwa:
1) ustawione nie zapamiętywanie haseł dla strony
2) wyłączone ciasteczka dla strony

stachmuszel
26-09-2013, 09:49
Dzięki panowie. Wszystko o czym piszecie powyżej zrobiłem i niestety nie zadziałało. Zrobiłem re-instalkę Oper-y i jest OK.
Pozdrawiam!

RobertMiernik
26-09-2013, 09:52
Nie, nie, on pisze o czymś całkiem innym.
Po odświeżeniu strony jest wylogowany znowu, niezapamiętywanie hasła to jedno ale po zalogowaniu (ręcznym wpisaniu) nie powinno Cię wylogowywać.

Nie wiem co się zepsuć mogło w ustawieniach, żeby taki efekt dać.
A spróbuj inną przeglądarką, czy takie same objawy będą po zalogowaniu.

Edit: No właśnie i nie zdążyłem ;)

MstrG
26-09-2013, 10:08
To wszystko przez to, że nie używasz jedynej słusznej przeglądarki - firefoxa ;)
Kiedyś opera była dużo lepsza i lżejsza. Po którejś aktualizacji doprowadzała mnie do szaleństwa i zainstalowałem firefoxa z którym jestem do dziś ;)
Opery używa moja żona, jakoś chrome nie przypadł nam do gustu, zainstalowany jest tylko na tablecie.

stachmuszel
26-09-2013, 10:14
Jest teraz Opera Next ver. 17. Ma trochę inny GUI i chodzi sporo szybciej niż poprzednia, którą miałem jeszcze dzisiaj rano :-)

kkokosz
26-09-2013, 10:17
Opery używa moja żona, jakoś chrome nie przypadł nam do gustu, zainstalowany jest tylko na tablecie.

No to jak żona zainstaluje sobie Operę 15 albo 16, to się będzie musiała jednak do Chrome'a przekonać ;)

MstrG
26-09-2013, 10:55
No to jak żona zainstaluje sobie Operę 15 albo 16, to się będzie musiała jednak do Chrome'a przekonać ;)

Już od paru lat się nie "wtrancam", teraz spojrzałem i ma 16.0.1196.80, ale coś ostatnio nerwowa się zrobiła ;)