PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk spustowy do D70



zolton
22-09-2013, 21:55
Witam
Mam takie pytanie: czy istnieje taki wężyk do D70?
Patrzyłem na allegro ale na aukcjach widziałem jedynie "kompatybilny z D70s, D80".
Nic nie widziałem wspomnianego o D70.

Może ma ktoś i wie gdzie kupić takie coś?

Ile mniej więcej to może kosztować?

sadow
22-09-2013, 22:36
nie ma wężyka spustowego i gniazda do D 70. Można dorobić wykorzystując diodę na podczerwień i na przykład pilot z telewizora

zolton
23-09-2013, 07:10
Hmmm....szkoda.
Ile to może kosztować (jako zlecenie zrobienia czegoś takiego)?
Chyba, że idzie to zrobić narzędziami jakie znajdę w domu...stary pilot od TV jest. Robił ktoś kiedyś coś takiego?

adolfik9501
23-09-2013, 11:26
Przecież można zanabyć pilota ML-L3 lub jego zamiennik za kilka PLN.

zolton
23-09-2013, 11:41
O tym to nie wiedziałem ;)
Ok, zamawiam...temat można zamknąć.