PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Francja siatkówka



sinner
21-09-2013, 10:49
Polska - Francja siatkówka dla nkowiczów dziś na RAI 2 kanał 285, może lepiej że bez komentarza fachowców z Cyfrowego Polsatu

sinner
21-09-2013, 18:45
brawo nka, wzięli i zakodowali kanały RAI 1 i 2 ( czy moze u kogoś działają ) pozostanie stream tych kanałów w necie ...

sinner
21-09-2013, 20:10
to chwilowa przerwa, już działa :)

ASAHI
21-09-2013, 21:40
Dzięki :D

Lekko dostajemy..

mycza
21-09-2013, 22:28
Partacze i tyle, szkoda że tak wyszło... Nie wierzę w półfinał w naszym wykonaniu...

swider
21-09-2013, 22:43
Partacze i tyle, […]
Pisząc tak o naszych siatkarzach, jakich słów użyjemy opisując grę kopaczy? :)

mycza
21-09-2013, 22:52
Pisząc tak o naszych siatkarzach, jakich słów użyjemy opisując grę kopaczy? :)

Na kopaczy ja nie mam słów...

sinner
22-09-2013, 11:05
mecze barażowe i późniejsze mają być ponoć na niemieckim Sport 1

sinner
22-09-2013, 15:52
stv 2 słowacka tv o 19.50 dziś ze słowacją