PDA

Zobacz pełną wersję : iOS 7 - wady/zalety, spostrzeżenia.



tomtytus
19-09-2013, 08:42
Śmiem twierdzić, że na forum jest trochę użytkowników urządzeń z nadgryzionym jabłkiem i pewnie jest niejeden taki, który czekał na 19 września, żeby zaktualizować iOS'a.

Jestem jednym z nich...chociaż nie uważam siebie za maniaka tej firmy ale na nowego softa czekałem - nie wiem nawet sam, z jakiego powodu. Może dla tego, że iOS od samego początku wyglądał tak samo: kolory, czcionki, ikony itp. Wydaje mi się, że z tego powodu wprowadzono zmiany. Ale to może być również swego rodzaju problemem bo trzeba będzie przekonać użytkowników do zmian w wyglądzie, funkcjonalności, do nowych funkcji.

Jak jest u Was?

Jakie macie spostrzeżenia? Co na plus, co nie za bardzo?

morzon
19-09-2013, 08:50
Ja za sam wygląd nie będę aktualizował...

rul3z
19-09-2013, 08:50
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=210104