tomtytus
19-09-2013, 08:42
Śmiem twierdzić, że na forum jest trochę użytkowników urządzeń z nadgryzionym jabłkiem i pewnie jest niejeden taki, który czekał na 19 września, żeby zaktualizować iOS'a.
Jestem jednym z nich...chociaż nie uważam siebie za maniaka tej firmy ale na nowego softa czekałem - nie wiem nawet sam, z jakiego powodu. Może dla tego, że iOS od samego początku wyglądał tak samo: kolory, czcionki, ikony itp. Wydaje mi się, że z tego powodu wprowadzono zmiany. Ale to może być również swego rodzaju problemem bo trzeba będzie przekonać użytkowników do zmian w wyglądzie, funkcjonalności, do nowych funkcji.
Jak jest u Was?
Jakie macie spostrzeżenia? Co na plus, co nie za bardzo?
Jestem jednym z nich...chociaż nie uważam siebie za maniaka tej firmy ale na nowego softa czekałem - nie wiem nawet sam, z jakiego powodu. Może dla tego, że iOS od samego początku wyglądał tak samo: kolory, czcionki, ikony itp. Wydaje mi się, że z tego powodu wprowadzono zmiany. Ale to może być również swego rodzaju problemem bo trzeba będzie przekonać użytkowników do zmian w wyglądzie, funkcjonalności, do nowych funkcji.
Jak jest u Was?
Jakie macie spostrzeżenia? Co na plus, co nie za bardzo?