MasterM16
17-09-2013, 23:01
Cześć :)
Nie za bardzo nadaje się do działu zasilania więc piszę tutaj.
W prawdzie jeszcze nie mam lustrzanki, a co dopiero lampa czy grip.
Jak dzielicie akumulatorki? Czy w ogóle je dzielicie?
Zastanawiam się czy jest sens. Z jednej strony w każdym urządzeniu akumulatorki są rozładowywane inaczej więc powinny być podzielone na komplety.
Chciałbym do lampy mieć 2kpl (8xAA) go gripa 1kpl (6xAA) do tego jeszcze mam dość prądożerną latarkę ;) 2kpl (4xAA).
Wychodzi 18szt AA (ewentualnie 24szt gdybym miał zapas do gripa).
Dzielić to? Może ładować wszystkie, nic nie oznaczać i używać je wymieszane?
Nie za bardzo nadaje się do działu zasilania więc piszę tutaj.
W prawdzie jeszcze nie mam lustrzanki, a co dopiero lampa czy grip.
Jak dzielicie akumulatorki? Czy w ogóle je dzielicie?
Zastanawiam się czy jest sens. Z jednej strony w każdym urządzeniu akumulatorki są rozładowywane inaczej więc powinny być podzielone na komplety.
Chciałbym do lampy mieć 2kpl (8xAA) go gripa 1kpl (6xAA) do tego jeszcze mam dość prądożerną latarkę ;) 2kpl (4xAA).
Wychodzi 18szt AA (ewentualnie 24szt gdybym miał zapas do gripa).
Dzielić to? Może ładować wszystkie, nic nie oznaczać i używać je wymieszane?