PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon w Supraślu



GeparD
16-09-2013, 21:25
Tak przez przypadek znalezione... D600 podarowane Liceum Plastycznemu w Supraślu:
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14617379.html

shaolin
17-09-2013, 01:54
Moze potrzebuja farb olejnych do malowania na zajeciach... :mrgreen:

I z tym podarowanym to bym nie przesadzal - przeciez wygrali konkurs, dostali nagrode w postaci wyposazenia pracowni foto, end of story. Po przeczytaniu Twojego postu, zanim dobralem sie do linka, myslalem ze dostali tak o, bez niczego, bo komus sie nudzilo ;)

GeparD
17-09-2013, 10:25
Oj tam, szczegóły ;)

robak_wroc
17-09-2013, 11:15
Z tymi farbami olejnymi tez bym nie przesadzal. Od 3 tygodni mam w składzie d600 i po opstrykaniu na wycieczkach prywatnych, zrobiłem nim chrzciny i slub o nadal jest cacy.

shaolin
17-09-2013, 11:42
Moze masz zepsuty :mrgreen:

GeparD
17-09-2013, 12:19
to pewnie chińska podróba ;)

Cosnek
17-09-2013, 12:20
Nie tyle zepsuty co odbiegajacy od normy.