Zobacz pełną wersję : Nikon w Supraślu
Tak przez przypadek znalezione... D600 podarowane Liceum Plastycznemu w Supraślu:
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14617379.html
Moze potrzebuja farb olejnych do malowania na zajeciach... :mrgreen:
I z tym podarowanym to bym nie przesadzal - przeciez wygrali konkurs, dostali nagrode w postaci wyposazenia pracowni foto, end of story. Po przeczytaniu Twojego postu, zanim dobralem sie do linka, myslalem ze dostali tak o, bez niczego, bo komus sie nudzilo ;)
robak_wroc
17-09-2013, 11:15
Z tymi farbami olejnymi tez bym nie przesadzal. Od 3 tygodni mam w składzie d600 i po opstrykaniu na wycieczkach prywatnych, zrobiłem nim chrzciny i slub o nadal jest cacy.
Moze masz zepsuty :mrgreen:
to pewnie chińska podróba ;)
Nie tyle zepsuty co odbiegajacy od normy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.