PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon Coolpix SQ - skrzywiony ruchomy obiektyw - co zrobić??



qfaz
19-07-2005, 00:03
Otóż... jak w temacie napisałem w wyniku upadku skrzywiłem ruchomy obiektyw w moim aparaciku. Szkoda defacto w niczym nie przeszkadza (jakość zdjęć w porządku, przekaz na ekran LCD ok), ale jakby na to nie patrzeć trochę mnie irytuje. Ponieważ jest to uszkodzenie własne na gwarancji tego nie naprawię. Wysyłanie tego do Warszawy, do serwisu nie ma sensu, bo zapewne będzie to kosztowało ciężkie pieniądze. Więc moje pytanie jest takie:
Czy ktoś wie, gdzie na G. Śląsku można tanio naprawić takie uszkodzenie???
I czy w ogóle warto się zabierać za naprawę???

Honorata
26-07-2005, 01:34
Witaj, mam podobny problem do ciebie, z tym ze moj obiektyw w ogole sie nie rusza i na wyswietlaczu pojawia sie tylko LENS ERROR, po upadku ta gorna czesc z lekka wbila sie w ta dolna i jestem zalamana. mam nadzieje ze jesli znalazles juz jakis sposob, lub wiesz cokolwiek to skontaktujesz sie ze mna. ponoc w warszawie jest jakis super serwis, ale ile to bedzie kosztowac??!! mieszkam pod Łodzią. jesli mozesz to odezwij sie na gg poniewaz tam najczesciej mozna mnie zlapac nr 2204804.
pozdrawiam
Honorata!

[ Dodano: Wto 26 Lip, 2005 ]
jesli ktokolwiek bedzie wiedzial jak mi ponoc, to prosze o kontakt!!
pozdrawiam!