ZaaaaK
15-09-2013, 17:47
Cześć Wszystkim...
Wymyśliło mi się że zamontuję sobie napęd bramy do garage. Jest to zwykła brama uchylna Hormann, napęd będzie z półki średniej-niższej. Pytanie które mnie nurtuje: w jakiej maksymalnej odległości może wisieć szyna napędu (pasek lub łańcuch) od górnego brzegu prowadnicy ramy ... mam wysoko sufit(ponad 60cm od krawędzi bramy), czy powinienem sobie przygotować jakieś wsporniki i opuścić niżej napęd i szynę ... czy da radę pojechać po suficie?
pozdrawiam
Krzysztof ...
Wymyśliło mi się że zamontuję sobie napęd bramy do garage. Jest to zwykła brama uchylna Hormann, napęd będzie z półki średniej-niższej. Pytanie które mnie nurtuje: w jakiej maksymalnej odległości może wisieć szyna napędu (pasek lub łańcuch) od górnego brzegu prowadnicy ramy ... mam wysoko sufit(ponad 60cm od krawędzi bramy), czy powinienem sobie przygotować jakieś wsporniki i opuścić niżej napęd i szynę ... czy da radę pojechać po suficie?
pozdrawiam
Krzysztof ...