PDA

Zobacz pełną wersję : Jaś i Małgosia to straszna bajka, kto się nie boi - niech kliknie "lajka" ;)



Siepacz
14-09-2013, 11:54
Gorąca prośba drodzy użytkownicy! Jeśli ktoś z was ma ochotę poświęcić dwie sekundy swojego czasu na drobną pomoc, niech wejdzie w poniższy LINK (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=633468146675346&set=a.633464910009003.1073741835.603901519632009&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-frc3%2F1173896_633468146675346_955908709_n.jpg&size=960%2C469) i polubi przedstawioną w nim pracę. Z góry dziękuję za wszystkie "lajki" :)

Cosnek
14-09-2013, 17:34
wtf? jak chcesz kogos zainteresowac opisz prosze o co chodzi...

Boryszuk
14-09-2013, 23:04
wtf? jak chcesz kogos zainteresowac opisz prosze o co chodzi...

A kliknąłeś w link?

Cosnek
15-09-2013, 01:59
Tak

Siepacz
16-09-2013, 13:43
Przyznaje, wiadomość napisałem trochę lakoniczną, chyba z przeświadczenia, że jeśli chodzi o "lajki" to od razu wiadomo o co chodzi. Powyższa praca została zgłoszona do konkursu ilustratorskiego, którego jednym z etapów jest jakże popularne głosowanie publiczności za pośrednictwem Facebooka. Nie jestem autorem wyżej przedstawionego rysunku, po prostu chciałem pomóc osobie, która nie do końca wierzy w siebie i niestety nie ma poparcia licznych serwisów o tematyce ilustratorskiej jak niektóre prace w konkursowej galerii. Stąd ta mała prośba ;) Zainteresowanych samym konkursem zachęcam do zapoznania się z profilem oraz całą galerią, rysunków jest sporo ale warto poświęcić im trochę uwagi. Głosowanie trwa do godziny 17:00 dnia dzisiejszego.

foto4deg
16-09-2013, 15:36
Zalajkowane i rozpowszechnione!

ekophuong96
16-09-2013, 18:58
like it! :)

Siepacz
16-09-2013, 22:19
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy poświęcili chwilę ze swojego czasu :)