PDA

Zobacz pełną wersję : D300 karta pamieci



Julius
10-09-2013, 09:49
Witam, mam takie pytanie.

Czy jest sens do d300 kupować kartę CF szybsza niz Sandisk Ultra (16gb)?

zastanawiam sie wlasnie pomiedzy Ultra 16gb 30mb/s i Extreme 16gb 60mb/s

Dodam, ze nie robie zdjec z gripem, ani seryjnych, czy w jakikolwiek sposob odczuje to dodatkowe 30mb/s w sytuacji innej niz kopiowanie danych przez usb 3.0 ? jest sens doplacac ?

zgera
10-09-2013, 10:16
Moim zdaniem nie ma sensu dopłacać.