Julius
10-09-2013, 09:49
Witam, mam takie pytanie.
Czy jest sens do d300 kupować kartę CF szybsza niz Sandisk Ultra (16gb)?
zastanawiam sie wlasnie pomiedzy Ultra 16gb 30mb/s i Extreme 16gb 60mb/s
Dodam, ze nie robie zdjec z gripem, ani seryjnych, czy w jakikolwiek sposob odczuje to dodatkowe 30mb/s w sytuacji innej niz kopiowanie danych przez usb 3.0 ? jest sens doplacac ?
Czy jest sens do d300 kupować kartę CF szybsza niz Sandisk Ultra (16gb)?
zastanawiam sie wlasnie pomiedzy Ultra 16gb 30mb/s i Extreme 16gb 60mb/s
Dodam, ze nie robie zdjec z gripem, ani seryjnych, czy w jakikolwiek sposob odczuje to dodatkowe 30mb/s w sytuacji innej niz kopiowanie danych przez usb 3.0 ? jest sens doplacac ?