Zobacz pełną wersję : Co jest z tymi hakerami???
Uparli się chyba wyjątkowo na ślubniaków;
koleżance fotografce łedingowej zhakowali stronę,
zaglądam dziś na blog AT a tu prawie to samo,
moja strona na starej domenie została zgłoszona jako dokonująca ataków..
Mam nadzieję, że to zbieg okoliczności a nie "zaradna" konkurencja :-x
Borat1979
03-09-2013, 23:53
fotografce łedingowej
To jakaś hipsterska nowomowa?
To jakaś hipsterska nowomowa?
nie, forumowa - tutaj się tego naumiałem..
RobertMiernik
04-09-2013, 07:02
Jak to jakiś worodpress czy inny popularny CMS, to najwidoczniej wyszła jakaś dziurka nowa i jeśli nie aktualizowaliście wtyczek/szablonu to roboty się na nią wbiły, wątpię żeby jakiś 'haker' hakował strony ślubne...
Jest za to mnóstwo botów, które wyszukują i wbijają się na takie strony.
Hakerzy nie mają z tym nic wspólnego. Jeżeli faktycznie to robota żywych ludzi, nie botów, to sa to małoletnie pryszczate gówniarze, które maja problemy z kontaktami międzyludzkimi. Między onanizowaniem się na bajkach mangi, a wpierdzielaniem pizzy uprzykrzają życie innym.
Haker, to ktoś całkiem inny ;)
Co do tematu, to ważne co wy aktualizować CMSy, jeżeli ma się na takowych stronę.
robak_wroc
04-09-2013, 09:20
Pewnie wordpress. Dlatego trzeba choćby zmyle z wersja zrobić i problem (prawie całkiem) znika.
Ja miałem stronę we flashu; koleżanka w htmlu.
Ale dobrze wiedzieć, że to nie konkurencja - smutne by to było.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.