PDA

Zobacz pełną wersję : zdjęcia produktu - ubrania



_eddy
02-09-2013, 09:36
Hej koledzy i koleżanki

czeka mnie temat fotografii ubrań do sklepu internetowego. Niestety modelki odpadają, bo klient sobie tego nie życzy, ubrania na wieszaku wyglądają kiepsko... znalazłem na http://www.laurel.de/shop/collection/collection-kleider/kleid-45.html takie zdjęcia, które bardzo się podobają klientce. Proszę o radę, jak takie coś się robi? Zdjęcia ewidentnie są czymś wypchane, są jakieś manekiny do tego? Jeśli tak to jakie, bo na zdjęciach ewidentnie widać środek z metką.

Jeśli ktoś miał podobny temat, proszę o pomoc :)


pozdrawiam

darkmajin
02-09-2013, 09:41
Wsadzasz modelkę w ciucha --> robisz fotkę --> wycinasz modelkę w ps,

aczkolwiek są manekiny bez głów, rąk i itp już taki wątek kiedyś był.

GonzoG
02-09-2013, 10:49
Są konstrukcje z drutu które zastępują manekiny.
Wystarczy poszukać w internecie, to znajdziesz.

_eddy
02-09-2013, 10:59
@darkmajin, a jak zrobić "środek" ubrania? wiadomo, że jak wytnę ciało to będzie dziura.

@GonzoG, Twój pomysł wydaje się być bardziej realny. Łatwiej wyciąć parę drutów i uzupełnić w PS niż całe ciało. Dzięki.

Iwek_22
02-09-2013, 11:11
Na manekina załóż, wycinka w ps i po problemie.

Art Erie
02-09-2013, 11:16
Są też tego typu "wydmuszki" http://allegro.pl/ekspozytor-damski-typu-wydmuszka-cienka-k2-i3516973832.html możesz wyciąc części nie osłonięte odzieżą.

Edit

Części manekina, nożykiem; nie zdjęcie w PS ;) Manekiny występują w różnych kolorach, również przeżroczyste.

TOP67
02-09-2013, 11:51
Do sklepu internetowego to raczej dużego budżetu nie będzie.

Popatrz sobie tutaj, ale to były fotki do MansHealth. Składane z kilku ujęć z żywymi modelami.

http://www.jurewicz.eu/index.php/fotografia-reklamowa/ciuchy/pojedyncze
http://www.jurewicz.eu/index.php/fotografia-reklamowa/ciuchy/niewidzialni-2
http://www.jurewicz.eu/index.php/fotografia-reklamowa/ciuchy/niewidzialni-1

m-a-r
02-09-2013, 12:54
można takie fotki zrobić na kilka sposobów np. manekin, modelka, odpowiednie podwieszenie i wypełnienie.
Np:
http://www.afmar.pl/images/fotomoda/m_020.jpg
Tu ubranie na manekinie, kaptur wypchany balonem a potem wycinanka w PS

http://www.afmar.pl/images/fotomoda/m_021.jpg
Tu ubranie na modelce a potem wycinanie w PS

http://www.afmar.pl/images/fotomoda/m_022.jpg
Tu było trochę trudniej z uwagi na przeźroczyste koronki w ubraniu.
Fotka główna na modelce a potem podwieszanie z wypchaniem balonami i oczywiście wycinanie i składanie na komputerze.