docxxx
28-08-2013, 09:02
Kto ktoś z szanownych kolegów (mogą być też koleżanki ;) ) z Zielonej Góry i okolic ma D7100 i poświęci mi chwilę, abym potestował to body? Przymierzam się do zakupu D7100, ale wczoraj pożyczyłem D7000 i myślałem, że strzelę sobie w łeb. AF to loteria, większość zdjęć mam z BF lub z "nie-wiadomo-gdzie" i obawiam się, że w warunkach bojowych D7100 może również mieć wadę.
ps. Bardzo proszę jedynie osoby zainteresowane o komentarz i nie wypowiadanie się nt. AF jednej czy drugiej puszki. Od tego są odpowiednie wątki.
Wrzucone do Cafe z premedytacją ponieważ liczę na większy oddźwięk ;)
ps. Bardzo proszę jedynie osoby zainteresowane o komentarz i nie wypowiadanie się nt. AF jednej czy drugiej puszki. Od tego są odpowiednie wątki.
Wrzucone do Cafe z premedytacją ponieważ liczę na większy oddźwięk ;)