PDA

Zobacz pełną wersję : Lab w Gliwicach lub okolicy



KwaK410
27-08-2013, 20:34
Hej

Wiem, że już było ale czasy się zmieniają i w labach również się zmienia :P

Gdzie w Gliwicach lub okolicy można zrobić dobre odbitki ? Który lab obecnie polecacie ? Oczywiście materiał cyfrowy.

Dzięki za odpowiedzi.

KwaK410
29-08-2013, 10:07
Jeśli nikt nie robi odbitek w Gliwicach to może na śląsku coś chociaż polecicie :)

Zom53
01-09-2013, 09:50
Sprawdź w Fotonet Tychy .Robię tam odbitki od dziesięciu lat. Zamawiasz przez internet a odbierasz w punkcie odbioru blisko miejsca zamieszkania.Na duże formaty umawiam się u nich ,robią mi próbki bezpłatnie, wybieram, która mi odpowiada i wtedy naświetlają całość. Cennik na ich stronie.