emilcabaj86
27-08-2013, 06:33
Witam,
chciałbym zapytać czy wiecie jak uzyskać takie rozmycie jak na dole zdjęcia.
Coraz częściej widzę tego typu rozmycie na zdjęciach i myślę, że większość tego typu rozmyć powstało w PS.
Jak zrobić coś takiego żeby wyglądało naturalnie?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/3-13.jpg
źródło (http://500px.com/photo/44308270?feature=popular)
chciałbym zapytać czy wiecie jak uzyskać takie rozmycie jak na dole zdjęcia.
Coraz częściej widzę tego typu rozmycie na zdjęciach i myślę, że większość tego typu rozmyć powstało w PS.
Jak zrobić coś takiego żeby wyglądało naturalnie?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/3-13.jpg
źródło (http://500px.com/photo/44308270?feature=popular)