Zobacz pełną wersję : Oświetlenie dyskotekowe - pytanie techniczne
Rafał_Sz
24-08-2013, 08:10
Kompletuję oświetlenie klubowe, potrzebuję porady odnośnie sterownika DMX.
Mam do wysterowania:
2 lasery z DMX
1 laser bez DMX
Revo 4 z DMX
zestaw lamp UV bez DMX
stroboskop bez DMX
6 efektów led bez DMX
2 wytwornice dymu bez DMX
Pytanie brzmi. Jaki dobrać do tego kontroler, który ogarnie mi urządzenia z DMX i te bez DMX?
Dziękuję. :)
To co Ty w końcu budujesz? Studio czy dyskotekę?
Rafał_Sz
24-08-2013, 08:26
Studio. Ale czasami zdarza się jakaś impreza, np. własne urodziny. Mając salę 50 m2 na balety i pomieszczenie 40 m2 na ustawienie skrzynek z wódką ;), żal nie wykorzystać tego na nieco bardziej rozrywkowe cele :) jak się bawić, to się bawić. A co, raz się żyje! :). Poza tym uwielbiam dobre pokazy laserowe, więc doszedłem do wniosku, dlaczego by samemu się laserami nie pobawić. :)
zdjęcia w tygodniu w weekend będzie grał weekend
Rafał_Sz
24-08-2013, 08:29
O nie, ich nawet za opłatą nie wpuszczę. :twisted:
Rafał_Sz
24-08-2013, 08:37
Już jest, w łazience. ;)
Boryszuk
24-08-2013, 09:41
Rafal, jesli szykujesz mi przyjecie-niespodzianke to musisz sie lepiej maskowac... :mrgreen:
Rafał_Sz
24-08-2013, 09:43
Udawaj zaskoczonego. ;)
Gadaj z arsiserem, ale kij wie czy on jeszcze tu zaglada...
Rafał_Sz
24-08-2013, 10:51
Dzięki za konkret. ;)
Kolekcjoner
01-09-2013, 15:24
A te bez dmx są w ogóle jakoś sterowane? Szukaj jakiś starszych sterowników - miały zdublowane wyjścia analog i dmx.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.