rambobambo
23-08-2013, 12:14
Siemanko
Podczas używania opcji zapisu do web w programie photoshop jako miejsce zapisu program z automatu wybiera katalog w którym ostatnio zapisywaliśmy jakiś inny plik jpg/gif/png.
Czy jest możliwość żeby domyślnie podczas zapisu wybierał katalog z którego otworzyliśmy .psd? Bo trochę to uciążliwe takie latanie między katalogami :/
Podczas używania opcji zapisu do web w programie photoshop jako miejsce zapisu program z automatu wybiera katalog w którym ostatnio zapisywaliśmy jakiś inny plik jpg/gif/png.
Czy jest możliwość żeby domyślnie podczas zapisu wybierał katalog z którego otworzyliśmy .psd? Bo trochę to uciążliwe takie latanie między katalogami :/