PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] 911memorial



malasana
17-08-2013, 13:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img109.imageshack.us/img109/1907/iu5v.jpg)

lechupe
21-08-2013, 15:55
Zdjęcie ciekawe, ale istniejące wyłącznie z tytułem. Bez niego kompletnie nieczytelne. Może warto było zawrzeć na fotce jakiś element charakterystyczny dla tego pomnika.

malasana
22-08-2013, 09:51
Zdjęcie ciekawe, ale istniejące wyłącznie z tytułem. Bez niego kompletnie nieczytelne. Może warto było zawrzeć na fotce jakiś element charakterystyczny dla tego pomnika.

Z tym wlasnie jest trudno jesli chodzi o ten pomnik-miejsce. Ciezko okreslic jakikolwiek charakterystyczny motyw. Oczywiscie mozna pokazac calosc, ale wtedy jest baaardzo nieciekawie. Moj pomysl na to byl taki: litery w cieniu rozmytych wiez w tle. Zdaje sobie sprawe, ze nie dla wszystkich moze byc czytelnie... Pomysle jeszcze nad tym.

shaolin
22-08-2013, 10:01
Wolalbym, zeby 911 kojarzylo sie wylacznie z Porsche...

Plan byl niezly, ale mam podobne odczucia jak lechupe - glownie tytul robi robote...I trzeba bylo dobrac bardziej amerykanskie nazwiska bo teraz to moze sie kojarzyc z ofiarami tsunami/Fukushimy/itd czyli Japonia. A budynki do wyprostowania...

malasana
22-08-2013, 10:07
Wolalbym, zeby 911 kojarzylo sie wylacznie z Porsche...

Plan byl niezly, ale mam podobne odczucia jak lechupe - glownie tytul robi robote...I trzeba bylo dobrac bardziej amerykanskie nazwiska bo teraz to moze sie kojarzyc z ofiarami tsunami/Fukushimy/itd czyli Japonia. A budynki do wyprostowania...

Co do nazwisk, to nie ma czegos takiego jak amerykanskie nazwisko w NY;) Wybor byl czysto przypadkowy, kierowalem sie bardziej miejscem na obramowaniu pomnika wzgledem tla (wiezy).
Dzieki za opinie:)

shaolin
22-08-2013, 10:15
Co do nazwisk, to nie ma czegos takiego jak amerykanskie nazwisko w NY;)

Jasne ;) a w Warszawie mieszkaja sami Warszawiacy ;)


Wybor byl czysto przypadkowy, kierowalem sie bardziej miejscem na obramowaniu pomnika wzgledem tla (wiezy).

Problem taki, ze tu nie widac, ze to pomnik (tablic z nazwiskami jest ogrom na swiecie), a 99% ludzkosci pewnie nie bedzie kojarzylo budynkow w tle z tym miejscem ;)



Dzieki za opinie:)

Nie ma za co ;)