PDA

Zobacz pełną wersję : Bezlusterkowiec najlepszy do filmowania, porownania.



Mekano
16-08-2013, 18:24
Dotychczas bylo wiadomo, ze najlepszym do filmowania byl bezlusterkowiec Panasonica GH2 i GH3, ale dzis wyglada na to, ze GX7 pobil swoich starszych braci, filmik Gx7 vs GH3: http://www.youtube.com/watch?v=MdQ3hVb9qug

Minimalna roznica, ale jest, w 4:50 gh3 zaczyna gubic ostrosc, gx7 poradzil sobie jednak bez problemow.

A Wy co sadzicie o filmowaniu bezlusterkowcami, nie koniecznie Panasonic?

shaolin
16-08-2013, 18:38
Ogladanie porownan na YT jak kreca aparaty/kamery/maszyna do waty cukrowej powinno byc karane wiezieniem.

I jak filmowac to tylko Panas po apdejcie firmware'u (chociaz taki superkomornik radzi sobie swietnie z NEXami).

prz3mo
17-08-2013, 06:32
I jak filmowac to tylko Panas po apdejcie firmware'u (chociaz taki superkomornik radzi sobie swietnie z NEXami).

Eee tam... niekoniecznie tylko po hacku (choć jak wiadomo daje to nowe możliwości).
Ja kupiłem Panasa G6 do filmu, ten korpusik zbiera świetne opinie sprzętu do filmowania. Więcej choćby tu:
http://www.eoshd.com/content/10824/panasonic-g6-review-the-gh2-redux

kolas
17-08-2013, 09:42
Co sądzicie o filmowaniu sony z serii SLT? Dzięki technologi pół przezroczystego lustra AF działa całkiem dobrze.

Mekano
17-08-2013, 18:03
Co sądzicie o filmowaniu sony z serii SLT? Dzięki technologi pół przezroczystego lustra AF działa całkiem dobrze.

ale to jest dsrl, nie ma porownania w nagrywaniu filmow, do wygody, jaka daja bezlusterkowce, prawda?
Poza tym ta technologia sie konczy i Sony ma zamiar z niej zrezygnowac. (a jak bedzie czas pokaze).