PDA

Zobacz pełną wersję : Mrożek nie żyje :(



raddeli
15-08-2013, 12:14
W Nicei 15 sierpnia nad ranem w wieku 83 lat zmarł Sławomir Mrożek, światowej sławy pisarz, intelektualista, autorytet i ważna postać dla wielu pokoleń Polaków.

http://wyborcza.pl/1,75478,14443110,Slawomir_Mrozek_nie_zyje.html?utm _source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

ekonet
15-08-2013, 22:29
To ogromna strata.

Cosnek
15-08-2013, 22:40
R.i.p

gALL
16-08-2013, 15:44
[i]

Pawel92
16-08-2013, 18:32
Smutek i żal.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/mrozek_wystawa-2.jpg
źródło (http://www.lechy.eu/Samples/mrozek_wystawa.jpg)