Zobacz pełną wersję : jak utworzyc serwe
Fotoenergy
13-08-2013, 22:48
Witam. Mam prosbe podpowiecie jak i gdzie najlepiej utworzyc wlasny serwer? Chodzi mi o przesylanie zdjec w roznych rozmiarach i formach. Bede wdzieczny za jakis link lub instrukcje. Dzieki
fotograf58
13-08-2013, 22:56
Dropbox.
Google Drive
założyć na którymś z portali serwer HTTP/FTP
Wszystko zależy gdzie i jak chcesz przesyłać te zdjęcia.
Fotoenergy
13-08-2013, 23:06
Chcilabym po obrobce wrzucic na serwer i udostepnic je zainteresowanym. Glownie o to mi chodzi.
sokolnik
13-08-2013, 23:09
copy.com
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.