PDA

Zobacz pełną wersję : jak utworzyc serwe



Fotoenergy
13-08-2013, 22:48
Witam. Mam prosbe podpowiecie jak i gdzie najlepiej utworzyc wlasny serwer? Chodzi mi o przesylanie zdjec w roznych rozmiarach i formach. Bede wdzieczny za jakis link lub instrukcje. Dzieki

fotograf58
13-08-2013, 22:56
Dropbox.

GonzoG
13-08-2013, 23:04
Google Drive
założyć na którymś z portali serwer HTTP/FTP

Wszystko zależy gdzie i jak chcesz przesyłać te zdjęcia.

Fotoenergy
13-08-2013, 23:06
Chcilabym po obrobce wrzucic na serwer i udostepnic je zainteresowanym. Glownie o to mi chodzi.

sokolnik
13-08-2013, 23:09
copy.com

ksviper
13-08-2013, 23:14
copy.com

polecam :)