Olsono
13-08-2013, 22:05
Witam serdecznie,
mam takie pytanko jak w temacie, nt. zdjęć w kukurydzy.
Otóż ostatnimi czasy obiecałam znajomym, że cyknę kilka fotek ich trzyletniemu synkowi. Pomysł padł min. na kukurydzę (chociaż zobaczymy jak to w sumie wyjdzie, i jaki będzie temat przewodni naszej mini-sesji). ;)
I teraz pytanko - w jakich godzinkach najlepiej wpaść na kukurydziane pole? Jak poradzić sobie ze światełkiem? Czy dam radę wykombinować coś ze swiatłem zastanym, czy pozostaje mi tylko i wyłącznie lampa?
Będę wdzięczna za wszelkie rady. Liczę, że na forum są jacyś amatorzy kukurydzianych fot. :)
Pozdrawiam!
mam takie pytanko jak w temacie, nt. zdjęć w kukurydzy.
Otóż ostatnimi czasy obiecałam znajomym, że cyknę kilka fotek ich trzyletniemu synkowi. Pomysł padł min. na kukurydzę (chociaż zobaczymy jak to w sumie wyjdzie, i jaki będzie temat przewodni naszej mini-sesji). ;)
I teraz pytanko - w jakich godzinkach najlepiej wpaść na kukurydziane pole? Jak poradzić sobie ze światełkiem? Czy dam radę wykombinować coś ze swiatłem zastanym, czy pozostaje mi tylko i wyłącznie lampa?
Będę wdzięczna za wszelkie rady. Liczę, że na forum są jacyś amatorzy kukurydzianych fot. :)
Pozdrawiam!