Zobacz pełną wersję : LWO Sebastian
Sebastian znany tu jako LWO został znaleziony martwy w oregonie ( USA ) zaginał wczoraj nad ranem podczas wypadu w góry...
poznałem go osobiscie...
Spoczywaj w spokoju przyjacielu....
Kojarzę go z forum, przykra wiadomość. Co się stało?
http://www.kptv.com/story/23119491/hood-river-sheriffs-office-search-for-missing-man-on-mt-hood?fb_action_ids=608791152494315&fb_action_types=og.recommends&fb_ref=.Ugp0YYhu_T4.like
umieśccie info w cafe również
http://www.kptv.com/story/23119491/hood-river-sheriffs-office-search-for-missing-man-on-mt-hood?fb_action_ids=608791152494315&fb_action_types=og.recommends&fb_ref=.Ugp0YYhu_T4.like
przykry news na koniec dnia. Smutno.
ja Wrzucilem tu bo tu go poznalem i tu go widywałem...
z naszego spotkania z 2009 roku. i wspolnych warsztatów
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/9505476056_5108a2e389_o-2.jpg
źródło (http://farm6.staticflickr.com/5349/9505476056_5108a2e389_o.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/9502679909_203e6baed6_o-2.jpg
źródło (http://farm4.staticflickr.com/3747/9502679909_203e6baed6_o.jpg)
spoczywaj w spokoju przyjacielu
swietny fotograf super kolega
pietrobas
13-08-2013, 22:26
Też kojarzę, wielka szkoda...
Dexter88
13-08-2013, 22:30
Z artykułu wynika, że dotarł na szczyt góry, do polskiej flagi, którą chciał sfotografować i spadł schodząc. Pechowo.
katons77
13-08-2013, 22:41
Ogromny smutek , żal, wielka strata SUPER GOŚĆ .
Miałem okazję go poznać dużo wcześniej a potem pracować na terenie tej samej jednostki :( brak słów poprostu :(
cholera.. mlody facet... szkoda
Sebastian
[ RIP ] LWO
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/9506480174_2b4bf43487_o-2.jpg
źródło (http://farm3.staticflickr.com/2837/9506480174_2b4bf43487_o.jpg)
Widzialem przed chwila na tvn24 i nie moglem uwierzyc, wbijam tutaj i potwierdzilo sie najgorsze :cry:
Spotkalismy sie pare razy na spotach Freelancerow. Kondolencje dla rodziny.
josephebeloki
14-08-2013, 07:55
:(
Hmm...masakra jakaś:( Z LWO mieliśmy okazję spotykać się na akcjach grupy Freelancer. Po jej rozpadzie kontakt nadal był...smutna wiadomość:(
fotograf58
14-08-2013, 10:34
Cześć Jego Pamięci :(
rowniez mialem przyjemnosc poznac Sebastiana osobiscie , wspinalismy sie razem na scianki , odbylismy kilka dlugich rozmow o fotografii , Super Gosc . Niesamowicie przykra wiadomosc :(
Ja znalem z forum, szok...czytalem newsa an tvn24.pl, ale nie pomyslalem, ze to on! :(
Z Sebą znaliśmy się chyba od 2006 roku, jeszcze zanim zaczął fotografować (btw sam go do tego namówiłem). Poznaliśmy się na macie, razem kilka lat trenowaliśmy BJJ widujac się kilka razy w tygodniu, sporo rozmawialiśmy już poza treningami, troche fotografowaliśmy. Był jednym z najbliższych kolegów jakich miałem, choć ostatnio nieczęsto mieliśmy czas na spotkania. Ostatni raz kontaktowaliśmy się kilka dni temu, Seba rozważał zakup aparatu.
Pamiętam, jak cieszyłem się razem z nim kiedy dostał się do combat camera, a potem jak następnym przystankiem miał być GROM do którego próbował się dostać na "wewnętrznego" fotografa.
Seba zostawił żonę i siedmioletniego synka.
Jak zobaczyłem nagłówek pomyślałem "Boże, żeby to tylko nie był Seba". Niestety zaraz potem nastąpił nokaut.
Zawsze Cię będę pamiętał Stary.
Paka :(
Pamiętam go z forum, wielka strata ... spoczywaj w pokoju kolego.
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130818/BYDGOSZCZ01/130819369
D_Z_I_A_D_E_K
19-08-2013, 18:30
kojarzę człowieka niestety tylko z nicka ale i tak jest mi niezmiernie smutno
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.