PDA

Zobacz pełną wersję : Pożyczę szerokie szkło pod DX



Nick'on
13-08-2013, 14:48
Witam,
Czy jest na naszym szanownym forud dobra dusza która pożyczyłaby mi na najbliższy weekend szkło pokroju 10-20 pod DX ?

Oczywiście zapłacę jak będzie taka potrzeba :)

Jestem z Warszawy,

Dziękuję i pozdrawiam :)

Nick'on
14-08-2013, 06:46
Ok, z powodu dużej liczny odzewów :D zakupiłem własny.
Dziękuję, temat nieaktualny.