Zobacz pełną wersję : Głowica manfrotto 498 rc2
Witam,mam w planach zakupić głowicę kulową manfrotto 498 rc2,czy ktos z forumowiczów używał jej w praktyce?Jak się ona sprawuję,i czy poprostu warta jest swojej ceny,bo pare stowek trzeba za nią dać.
Wez RC4, bo ma większą podstawkę
Gootchio
12-08-2013, 09:47
Mam (tyle, że RC4), używam, polecam.
Jest stabilna jak głaz. Np. bez problemu trzyma S5 , z gripem,17-55 i SB-910 w orientacji pionowej.
Ogólnie mówiąc wersja rc4 bardziej mi pasuje,posiada dodatkowo poziomnicę,po za plytką wszystko jest takie same jak w rc2.A jak wygląda sytuacja mocowania płytki? Czy ta wersja też posiada blokadę przed przypadkowym wypięciem jak w wersji rc2?
Gootchio
12-08-2013, 10:33
Tak.
Zdecydowałem sie na model rc4,dzięki za poradę:) post do zamkniecia.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.