PDA

Zobacz pełną wersję : Tokina - dekielek



adrianek32
11-08-2013, 15:07
Witam

jakies 10 dni temu kupilem Tokine 11-16 DXII i mimo ze nie nosilem ja za duzo w sumie procz 2 sesji lezala w futerale, dekielek wyglada jakby mial kilka lat tzn srebrna farba na napisie TOKINA odlazi, ktos mial doczynienia z dekielkami Tokiny? dziwi mnie to inne szkła mam zdecydowanie dluzej i nic nie odłazi

GonzoG
11-08-2013, 15:20
A co deklem robisz zdjęcia ?? Czy może pozujesz z nim do zdjęć ??

adrianek32
11-08-2013, 15:48
pozuje to zdjec jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz, pytam z ciekawosci czy taka lipe robi tokina jesli chodzi o dekielki bo lubie niezniszczony sprzet :)

boban1819
11-08-2013, 17:21
jeśli boisz się o nadmierne zużycie dekielka, sugeruje go zdjąć i nie używać. odłożyć do opakowania po obiektywie. ot co.

adrianek32
11-08-2013, 18:06
po to jest dekielek zeby go uzywac ale dziwi mnie jak oni go wykonali ze po tygodniu wytarty a inne maja 2 lata i zero sladow ;)

~lxs
11-08-2013, 19:15
Zazdroszczę Ci takich problemów w życiu

adrianek32
11-08-2013, 20:45
:)

malwinka
22-08-2013, 10:31
Zazdroszczę Ci takich problemów w życiu

podpisuję się :)