PDA

Zobacz pełną wersję : Facebook - ktoś używa mojego majla.



konopia
10-08-2013, 15:25
Nie korzystam z fb.
Ktoś zarejestrował swoje konto tam i podał mojego majla, teraz dostaję na niego jakieś śmieci z fb.
Jak się tego pozbyć, jak to odkręcić?

RobertMiernik
10-08-2013, 15:37
"Przypomnij" sobie hasło, powinno na maila przyjść ;)

Albo oznacz maile jako spam i będą trafiały od razu do czyszczonego folderka.

konopia
10-08-2013, 15:44
Nie udało się, przyszedł kod, wpisałem go a potem zaczęło zadawać jakieś podchwytliwe pytania weryfikacyjne, np. data urodzin, bo nie rozpoznało urządzenia czy jakoś tak.

barracuda
10-08-2013, 17:11
Musisz dostrzec pozytywne strony tej sytuacji... mnóstwo nowych znajomych:)

A tak poważnie to nie wiem co można zrobić skoro nie możesz się tam zalogować. A jakie to konto, może ten ktoś się tam loguję i można by wysłać do niego wiadomość, żeby usunął to konto....

Majek
10-08-2013, 17:20
Albo zgłosić sprawę do FB o nadużycie i wykorzystanie Twoich danych osobowych. To jest firma, ich też przepisy i regulamin obligują do pewnych rzeczy.

konopia
10-08-2013, 17:54
znów fb do mnie napisał, piszą, że ktoś próbował się dostać do "mojego konta" z innej lokalizacji :-P

Filip Konopia - tak nazywa się ten użytkownik, który podał mojego majla.

barracuda
10-08-2013, 17:59
Zmartwię Cię, takich użytkowników o nazwie Filip Konopia jest mnóstwo na fb. Ktoś chyba dla żartu zakłada takie profile.

A jaki adres email?

skarcity
11-08-2013, 21:36
Ten ktoś nie może używać tego konta ponieważ nie ma dostępu do maila, gdzie dostaje link aktywacyjny. No chyba, że ma dostęp do maila...

pozdrawiam

konopia
13-08-2013, 09:26
Nie było żadnego linku aktywacyjnego. Pierwsze majle od FB były z ludźmi których być może tamten zna.
Czyli co, włamał mi się na majla?

Coitus Interraptus
13-08-2013, 10:53
W każdym mailu z FB masz podane co zrobić, jeśli nie chcesz otrzymywać takich powiadomień. Zastosuj się i tyle ;)