PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dobrego statywu



smigaacz
09-08-2013, 11:52
Witam Wszystkich
Szukam dobrego statywu do aparatu Nikon D300 wraz z Obiektywem Nikkor 18-105 VR lampą Nikon SB-700 i radiowym przekaźnikiem czyli myślę że obciązenie od 4-6 kg

Mój budżet zniesie wydatek do 500 zł

Gdybyście mi coś polecili byłbym wdzięczny

Sławek

astramus
09-08-2013, 15:51
Trochę za ogólne te pytanie. Coś porządnego ale i czasem ręce urywa - Manfrotto 055xprob
M.

kamisz
09-08-2013, 16:07
Od siebie mogę polecić http://www.stopfoto.pl/fotopro-statyw-fla-584n-61g,4,8911,11148

Mam, używam i jestem zadowolony. Udźwig do 8kg, jedyny minus to waga ok 2kg także jeśli sporo przemieszczania się to raczej bym szukał coś lżejszego.

smigaacz
26-08-2013, 07:12
a statyw Opticam 6603 - co o nim sądzicie ???

pgaik
26-08-2013, 09:24
Za astramus, manfrotto.

D_Z_I_A_D_E_K
26-08-2013, 09:31
http://www.fotopro.pl/produkt/statyw_mga-684_z_glowica_kulowa_fph-62q.html bardzo fajny i porządnie wykonany statyw, polecam.

lukasz.m
26-08-2013, 12:24
Manfrotto 055xprob - później dozbieraj troszkę grosza i kup porządną głowicę np. 498RC2 - będziesz zadowolony