Zobacz pełną wersję : Szukam dobrego statywu
smigaacz
09-08-2013, 11:52
Witam Wszystkich
Szukam dobrego statywu do aparatu Nikon D300 wraz z Obiektywem Nikkor 18-105 VR lampą Nikon SB-700 i radiowym przekaźnikiem czyli myślę że obciązenie od 4-6 kg
Mój budżet zniesie wydatek do 500 zł
Gdybyście mi coś polecili byłbym wdzięczny
Sławek
astramus
09-08-2013, 15:51
Trochę za ogólne te pytanie. Coś porządnego ale i czasem ręce urywa - Manfrotto 055xprob
M.
Od siebie mogę polecić http://www.stopfoto.pl/fotopro-statyw-fla-584n-61g,4,8911,11148
Mam, używam i jestem zadowolony. Udźwig do 8kg, jedyny minus to waga ok 2kg także jeśli sporo przemieszczania się to raczej bym szukał coś lżejszego.
smigaacz
26-08-2013, 07:12
a statyw Opticam 6603 - co o nim sądzicie ???
D_Z_I_A_D_E_K
26-08-2013, 09:31
http://www.fotopro.pl/produkt/statyw_mga-684_z_glowica_kulowa_fph-62q.html bardzo fajny i porządnie wykonany statyw, polecam.
lukasz.m
26-08-2013, 12:24
Manfrotto 055xprob - później dozbieraj troszkę grosza i kup porządną głowicę np. 498RC2 - będziesz zadowolony
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.