PDA

Zobacz pełną wersję : D90 i zdjęcia z samowyzwalacza np. co 5 sek?



sasz87
07-08-2013, 18:04
Mam takie pytanie czy d90 ma funkcję wykonywania kilku zdjęć z samowyzwalacza np. co 2sek czy 5sek i czy da się to w jakiś sposób zmieniać ?? Zaznaczę od razu, że nie chodzi o zdjecia z czasami naświetlenia 2" 5" wtedy jest to możliwe. Interesują mnie normalne czasy w słoneczne popołudnie. W menu jest liczba zdjęć 1-9 i opóźnienie :/

TOP67
07-08-2013, 18:17
Dokładnie tak, jak w menu. Do 9 zdjęć z odstępem regulowanym w pewnym zakresie. Nie jest to interwałometr

sasz87
07-08-2013, 19:18
Aha rozumiem. Dzięki za odpowiedź.

~lxs
07-08-2013, 19:36
D90 niestety interwałometru nie ma. Jedyne rozwiązanie to dokupienie wężyka z interwałometrem
Przy okazji taki pilot załatwi Ci temat ekspozycji powyżej 30 sek

muldi
03-09-2013, 17:12
jest też opcja Gripa - bodajże firmy Delta - taki z wyświetlaczem... grip jest ciekawy bo ma opcje interwałometru

muldi
03-09-2013, 17:17
o takie coś np.:
http://www.ubatterygrip.com/lcd-battery-grip-fr-nikon-d80-d90-slr-digital-camera.html