PDA

Zobacz pełną wersję : Plener modelkowy - aktowy Dwór Luboradza 27-29 września



Jacek_Z
07-08-2013, 15:27
Czas najwyższy ogłosić nabór na kolejny obiecywany plener modelkowy.
Formuła jaką przyjąłem się dość sprawdziła, więc zrobimy podobnie jak w 2x w Dworze Luboradza, w Wiktorowie i w CentrumMolo. Czyli podział fotografów na grupy, każda grupa dostaje na pół dnia modelkę, po obiedzie wymiana modelki - więc 4 grupy i 4 modelki.
Natomiast ilu będzie uczestników - z tym zawsze mam problem, bo ceny plenerów są różne, terminy różne i ciężko to oszacować. A to istotne czy na te modelki zrzuca się osób 20 czy 28. Wykombinowałem więc taką opcję, że jak fotografów będzie wielu (blisko 28) to będą 2 modelki do aktu, a jak minimalne 20 - to wtedy taka modelka będzie jedna. Jak łatwo policzyć - fotografów w grupie będzie od 5 do 7. Jak będzie 5 - komfortowo jeśli chodzi o tłok, to będzie tylko jedna modelka aktowa. Jeśli będzie dużo chętnych - 28 to w grupie będzie aż 7 fotografów, ale za to będą dwie modelki aktowe. O dziwo istnieją opcje pośrednie gdyby było nas 24 - np modelka (oprócz tej aktowej) do topless, albo 2 aktowe przy mniejszej liczbie fotografów, ale z jedną wtedy stylistką (rolę drugiej stylistki przejmie jedna z modelek, która tez robi makijaże). To wszystko ze względu na to, że w zależności od ilości uczestników mogę mieć bardzo różną kwotę przeznaczoną na "ekipę" (modelki itp). Zagospodaruję całość wpłat.

Jest możliwość, ze będziecie chcieli porobić duety - dwie modelki aktowe. Jak 2 grupy sie tak dogadają - to OK.
W dużej sali rozstawiamy studio - gładkie tła. To gdyby ktoś wolał taką opcje od wnętrz.
Galeria zdjeć po poprzednich plenerach jakie odbyły się w tym miejscu (dadzą pogląd na miejscówki) http://www.galeria.jjstudio.pl/categories.php?cat_id=13 i http://www.galeria.jjstudio.pl/categories.php?cat_id=18 - wejdźcie też w backstage.

Opinie po plenerze (w Wiktorowie) są tu: www.new.jjstudio.pl/photos.php?id=26 (http://www.new.jjstudio.pl/photos.php?id=26)
Wątki o Wiktorowie http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=211435 o Kręglu http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=177464
czy ostatni o CentrumMolo http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=226987

1. Termin - od piątku od godziny 12-13 (zaczynamy obiadem, potem sesja) do niedzieli (do obiadu ostatnia sesja), od 27 do 29 września 2013.

2. Miejsce znane już części z Was. Dwór Luboradza. Miejscówka jest świetna i jak na bardzo wysokie standardy jakie oferuje bardzo tania (140 zł za nocleg i 3 posiłki). Ci co byli wiedzą i potwierdzą. Od czasu naszego ostatniego tam pobytu dobudowano kolejny obiekt o jeszcze innym charakterze (stara apteka - zielarnia ). Oprócz tego jest budynek - stary dwór i budynek nowoczesny (z basenem i jacuzzi do naszej dyspozycji, w cenie). Miejsce wybrane także dlatego, że nie wiemy jaka będzie pogoda w końcu września (asekuruję się gdyby było kiepsko). A tam jest dużo świetnych wnętrz. Do tego stopnia, że właściwie przez całe 4 dni poruszamy się między 3 budynkami i w parku między nimi, na obszarze kilkuset m. Są jeszcze dalej wrzosowiska czy opuszczone budynki w Borne-Sulinowym - tego nie wykorzystywaliśmy. Myślę, że ci co byli powinni zapuścić się dalej, a "nowi" będą mieli problem nadmiaru miejscówek. :)
aha - link do ośrodka www.dworpomorski.pl/gallery/ (http://www.dworpomorski.pl/gallery/) 3 dni (2 noclegi) łącznie z 3 posiłkami to 280 zł brutto, płatne na miejscu (ośrodek wystawi FV tym co chcą).

3. Cena. Pierwszy składnik kosztów imprezy podałem wyżej - zakwaterowanie plus wyżywienie 280 zł brutto, płatne na miejscu. Drugi składnik "warsztatowy" - modelki (w tym 1 albo 2 aktowe), stylistka, ich pobyt, wynagrodzenie - 270 zł brutto (220 zł netto - zainteresowanym ja wystawię fakturę za szkolenie). Jak to umie sumować ;) to mu wyjdzie 550 zł (brutto).

Jest problem ze zdjęciami poplenerowymi. Modelki aktowe dostaną konkretne wynagrodzenie, ale modelki ciuchowe - praktycznie będą pozowały za zdjęcia. Wprowadzenie ostatnio kaucji poprawiło sprawę tylko w małym stopniu - z 27 osób mam foty od ... 9 osób. Od kilku fotografie dostaje je i tak, wiec kaucja niewiele poprawiła (może powinna być wyższa?)

Deklarację udziału poproszę na PW z podaniem imienia, nr telefonu (koniecznie!). W zwrotnym PW podam nr konta do wpłat.
wpłaty 270 zł zbieram od teraz do końca sierpnia.
Proszę nie zwlekać - gdyby plener był popularny to zamknę grupę po 28 wpłatach. Jesli nie będzie nas 20 do końca sierpnia - to będzie problem (dla mnie - zwracam wtedy kasę).
Jeśli ktoś w ostatniej chwili (we wrześniu) się wycofa, a nie znajdzie zastępstwa w swoje miejsce to te 270 zł będzie traktowane jako zadatek.

O plenerze poinformuję chyba także w innych miejscach sieci - prawdopodobnie na CB i na Olympusclubie.

Zrobię identyfikatory, będziemy wiedzieli jak kto ma na imię (i jakiego ma na forum nicka)

Nie pytajcie mnie dzisiaj jakie będą modelki. Będą dobre i tyle :)
Z aktowych myślę o Pauli, która była w Dworze Luboradza (2012.04), ale wtedy pozowała jako modelka ciuchowa. Ma baaardzo duży biust. (wpiszcie w wyszukiwarkę Paula http://www.galeria.jjstudio.pl/search.php ) Może weznę Olgę Kamińską. Mam i inne kandydatki (zgłosiły się na MM). Kwestię modelek będę zamykał w początkach września (i wtedy będę wiedział ile potrzeba jest aktowych, a ile normalnych).
Jak się ostatnio przekonaliśmy (tzn ja) jest problem z tymi najmłodszymi modelkami, szaleją za bardzo. Nie wiem co z tym fantem począć. Z jednej strony fajny ubaw, ale dla mnie stres. Daria oczywiście chce jechać znowu, ale 3x pod rząd - chyba za dużo (choć deklarowała, że znowu może specjalnie dlatego przefarbować włosy!). Ja za to bym wolał zabrać to ostatnie moje odkrycie z CentrumMolo - Kamilę (znajdziecie ją w wyszukiwarce). No i modelki, którym ostatnio nie pasował termin - mam obłędnie śliczniuteńką i fotogeniczną (ale lat 16) Dominikę - ją będę chciał na pewno.

Startujemy!

EDIT:
W kwestiach transportu - jadą ludzie z:
1x Monachium :wink:
10x Trójmiasto !!!
2x Bydgoszcz
3x Wrocław
1x Warszawa
1x Rzeszów
1x Ostrów Wlkp
1x Kraków

Jak ktoś che się zabrać z tymi co już są zdecydowani to proszę pisać, podam kontakty.

cube
09-08-2013, 10:14
ja na plenery jeżdzę z założenia towarzysko więc wstrzymam się i zobaczę kto jedzie, na tej podstawie podejmę decyzję później.

TOP67
09-08-2013, 10:17
Jak towarzysko, to trzeba zaprosić chomiczka ;)

wilk325
09-08-2013, 10:48
jak towarzysko to ;) pojadę i ja :)

Jacek_Z
09-08-2013, 11:14
Kilka osób nie wpisało się w watku, ale wysłali PW. Young dzwonił, że jedzie - to takie info, bo go (Adama) znacie.
Nie wiem czy robić listę w wątku.

darko
09-08-2013, 11:20
A to się na plenery jeździ w innym celu niż towarzysko?
Ze względu na koszty też się wstrzymam jeszcze z deklaracją.

cube
09-08-2013, 11:26
A to się na plenery jeździ w innym celu niż towarzysko?
Ze względu na koszty też się wstrzymam jeszcze z deklaracją.

są podobno szaleńcy, którzy jeżdzą tam robić zdjęcia. mnie koszty też trochę bolą, ostatnio z trudem zapinam domowy budżet :( poczekamy, zobaczymy. Jacku - zrób listę.

Riki
10-08-2013, 19:41
Witam
Wstępnie jestem zainteresowany.
Pozdrawiam wszystkich

Jacek_Z
13-08-2013, 15:00
OK, poczyściłem wątek i zmieniłem pierwszy post - już tłumaczę dlaczego.
Na razie jest około 10 zainteresowanych na pierwotną opcję pleneru. Ponieważ może być problem i przez 2-3 tygodnie jakie zostały do zamknięcia listy mogłoby być nas na styk (a to oznacza niebezpieczeństwo odwołania imprezy) to postanowiłem zgodnie z postulatami zmniejszyć cenę ale i w konsekwencji przez to zmodyfikować plan.
Główne zmiany: były 4 dni, 3 noclegi, teraz będą 3 dni, 2 noclegi. Co powoduje zmniejszenie ceny pobytu z 420 na 280 zł. Przyjazd nie w czwartek po południu, ale w piątek w południe. Odpadnie więc poranna piątkowa sesja. Co niesie kolejne konsekwencje - będą 4 grupy i 4 sesje, a nie pięć, będą więc 4 modelki, a nie pięć, będzie jedna makijażystka mniej. Więc część warsztatowa tez będzie tańsza - czyli nie 380, a 270 zł.
W sumie plener będzie więc kosztował nie 800, a 550 zł. W sumie sesji jest o 1/5 mniej, a cena aż 1/3 niższa, więc wychodzi to korzystniej.
W pierwszym poście są powprowadzane nowe dane.

Dla osób, które jadą tylko towarzysko to może nie jest lepiej, bo odpadnie jeden wieczór, ale z drugiej strony jeśli jadą tylko towarzysko to wolą wydać mniej niż więcej. Więc może to dla wszystkich lepiej?
Ja przyznam, że byłem zwolennikiem jak najdłuższych plenerów, ale dłuższy = droższy, a inne imprezy są tylko weekendowe i dlatego ciezko mi z nimi konkurować. Na czas kryzysu skrócę więc te plenery.

TOP67
13-08-2013, 15:43
Dobre posunięcie. Osobiście byłem już zmęczony pod koniec, co odbijało się na jakości zdjęć.
Towarzysko też przyjeżdża się na jedną lub dwie noce.

somrozen
13-08-2013, 16:13
Dlaczego jak są plenery to mam zlecenia w tym terminie?..ktoś tu chyba mi mąci...już Wam zazdroszczę... :)

cube
13-08-2013, 16:24
ok, za te pieniądze to inna rozmowa. Jadę ja i jedzie ze mną Maciej, dopisz do listy dwie osoby.

darko
13-08-2013, 16:25
No to i ja chętnie pojadę, możesz mnie dopisać

.:Gerard:.
13-08-2013, 16:36
Spakowany czekam na wyjazd :wink:

pinokio
14-08-2013, 01:26
Jacku, proszę dopisz mnie na plener.
Towarzysko czy fotograficznie, dobrze jest się spotkać w miłym towarzystwie

nickt
15-08-2013, 11:07
Jacek... zrobisz jakąś listę obecności?? Widzę, że sporo znajomych i naprawdę warto się towarzysko wybrać ;)

Coitus Interraptus
15-08-2013, 11:58
Może ktoś by coś podobnego zorganizował na południu Polski?

Jacek_Z
15-08-2013, 12:11
Wiosną było CentrumMolo - w sumie centrum kraju.. Efekt taki, że nowi z południa się nie pokazali, a część stałych uczestników z północy odpuściło. Zawsze jest wielu uczestników z kuj-pom i z pomorskiego, południe jest reprezentowane mniej. Gdyby było więcej to bym szukał miejscówek także i tam.
A tak w ogóle to szukam ośrodków - jak macie pomysły to piszcie.

Coitus Interraptus
15-08-2013, 12:17
Ja bym chętnie poznał onanistów sprzętowych ;) Ale Pomorze, to dla mnie za daleko. Jak patrzę, to sporo osób tutaj jest ze Śląska czy okolic, więc może...? Kompletny brak zainteresowania?

Jacek_Z
15-08-2013, 12:48
Z Warszawy (skąd ty jesteś?) jedzie pinokio. Z Wrocławia TOP67 (chyba). Ze śląska na razie zgłoszeń nie mam.

.:Gerard:.
15-08-2013, 13:34
Może ktoś by coś podobnego zorganizował na południu Polski?

Ooo wlasnie, ja jestem za,
a najlepiej na poludniowym zachodzie Polski :wink:

wilk325
16-08-2013, 10:56
Ooo wlasnie, ja jestem za,
a najlepiej na poludniowym zachodzie Polski :wink:

a może coś w okolicach Insbrucka? ;) - miałbyś najbliżej.

.:Gerard:.
16-08-2013, 15:57
a może coś w okolicach Insbrucka? ;) - miałbyś najbliżej.

Pewnie sie nie doczekam na tak blisko oddalony Plener :-(
Jacek kiedys przy kieliszku :wink: :D powiedzial ze bedzie robil wszystko zebym ja mial zawsze najdalej, trudno :D

rg2000
16-08-2013, 16:20
Jacek przy kieliszku? To na pewno nie był Jacek, tylko jakiś sobowtór :)

RobertMiernik
16-08-2013, 16:24
Jacek przy kieliszku? To na pewno nie był Jacek, tylko jakiś sobowtór :)
Bo to nie on miał kieliszek tylko my ;P

young
20-08-2013, 15:15
Ja potwierdzam swoją obecność :)

TOP67
20-08-2013, 15:18
Wow! Jeden post przez 5 lat! Wypijmy za to :)

young
20-08-2013, 15:20
Wow! Jeden post przez 5 lat! Wypijmy za to :)


hehehehe obiecuję :) Dopiero wczoraj odzyskałem hasło do tego konta :)

wilk325
20-08-2013, 16:18
Ja potwierdzam swoją obecność :)

bo on to leniwy w pisaniu jest; woli zdjęcia robić ;)

darko
20-08-2013, 16:34
woli zdjęcia robić ;)
W głowach się przewraca ludziom, żeby jakieś tam zdjęcia robić :-P

darko
22-08-2013, 22:13
Jacku jak tam z listą, zrobisz?

josephebeloki
24-08-2013, 21:33
Właśnie, może w okolicach Krakowa ktoś coś takiego organizuje? Pojechałbym z chęcią, bo impreza miodzio, ale za daleko ;/

TOP67
24-08-2013, 21:51
Ojtam, marudzicie. Robert daje radę z Rzeszowa, a Gerard z Monachium.

sokolnik
24-08-2013, 23:48
a jaki byłby koszt, gdybym się zdecydował od soboty do niedzieli ? w niedziele do której zdjęcia?
W pt nie mogę :/

nickt
26-08-2013, 20:51
I co z tym plenerem?? Będzie? Nie będzie?? Jacek się nie odzywa tutaj, na facebooku też milczy....nie wiem czy są w końcu chętni, listy nie ma. Może kto jedzie niech w wątku napisze i czy zrobił wpłatę bo chciałbym wiedzieć czy się decydować czy czekać jeszcze, czy w ogóle się okaże, że jednak nie ma pleneru...

RobertMiernik
26-08-2013, 21:03
Tomek jedziemy!

Ja i Gerard będziemy, nic nam więcej przecież do szczęście nie trzeba, no może jeszcze jakaś (f)laska ;>

tot1977
26-08-2013, 21:12
Właśnie, może w okolicach Krakowa ktoś coś takiego organizuje? Pojechałbym z chęcią, bo impreza miodzio, ale za daleko ;/

Hejo przyjacielu ;)
Fetish robi teraz we wrześniu warsztaty koło Zakopca. Jak cie interesuje to wal do niego ;)

.:Gerard:.
27-08-2013, 01:47
Tomciu jak to co z plenerem, wszyscy jada tylko Jacek_Z sie jeszcze zastanawia czy dołączyć :D

darko
27-08-2013, 07:11
Ja i Gerard będziemy, nic nam więcej przecież do szczęście nie trzeba, no może jeszcze jakaś (f)laska ;>
Tak sami we dwójkę? Chcielibyście, jadę też :D

.:Gerard:.
27-08-2013, 16:38
Tak sami we dwójkę? Chcielibyście, jadę też :D

O rzeczach oczywistych nie ma sensu gadać :smile: ze Ty będziesz to ostatnio bylo na stale wyryte :wink:

Jacku po naszej ostatniej rozmowie tel. nie dostałem od Ciebie jeszcze żadnych danych do przelewu.

darko
27-08-2013, 22:44
O rzeczach oczywistych nie ma sensu gadać :smile: ze Ty będziesz to ostatnio bylo na stale wyryte :wink:

:D



nie dostałem od Ciebie jeszcze żadnych danych do przelewu.
Ja też nie

karvajalka
27-08-2013, 23:20
chetnie i ja dopisze sie do listy

Jacek_Z
28-08-2013, 01:40
Zbierałem się długo by napisac ten post. Z jakąś analizą, zapytaniami itd - bo nie wiem co robić. Zniechęcają mnie takie sytuacje jak była z Gruzją. Ale nie tylko ja mam takie problemy. Warsztaty aktu Wantucha sie nie odbędą - za mało chętnych. Kryzys? Zbyt wiele imprez?
Sprawy wyglądają tak:
Chętnych/zapisanych jest 15 osób. To za mało by odbyło się wszystko wg pierwotnego planu, albo przy niezmienionej cenie. Ceny nie chcę podnosić, więc trzeba zmienić plan.
Od mniej więcej piątku miałem kilka telefonów ponaglających mnie w kwestii wpłat. Przedstawiałem tym osobom jak się sprawy mają. I o dziwo - uspokajali mnie, że pojadą na plener, obojętnie jaka opcja będzie. Ale jak wspomniałem - nie chcę podnosić ceny, gdyż wycofają sie wtedy zapewne kolejne osoby i będzie z frekwencją kicha (choć gdy obniżyłem cenę i to całkiem sporo - zrezygnowaliśmy z noclegu) to przybyły chyba ze 3 osoby. Czyli niewiele.
Wyjście jest. Skoro jest mniej uczestników, to by koszty warsztatowe były mniejsze trzeba je obciąć w tej samej proporcji. Czyli jeśli będzie 10 uczestników to modelki będą dwie (w tym ta aktowa też), jeśli 15 to modelek będą 3, a jeśli dobijemy do 20 to zakładana ilość - czyli 4. Z rozmów z ludźmi słyszę, że inne, nie wpisane osoby chcą pojechac na ten plener - więc stąd mój ostrożny optymizm w tej kwestii. Ale z drugiej strony - jak znam życie nie wszyscy wpisani pojadą, więc sądzę, że będzie nas około 12.
Na PW roześlę info o wpłatach - bez zmiany ceny - 270 zł za warsztaty (a tam na miejscu 280 za noclegi z wyżywieniem). Załóżcie opcje pesymistyczną - że będzie nas 10-12 i modelki dwie (ciuchowa i aktowa). Jesli będzie nas więcej - to się pojawią kolejne modelki.
Zwlekać nie mogę, wrzesień lada dzień. Poproszę o wpłaty do końca tego tygodnia.

Tak w ogóle to na plenerze będą sami swoi. Dokładnie jedna osoba (sokolnik) będzie nowa jesli chodzi o moje plenery. Reszta uczestników to weterani ;)

Rozsyłam PW. Proszę o info czy wpłata będzie, czy nie - bo się ktoś wycofuje. Dla mnie info o wycofaniu jest istotnie - muszę do końca tygodnia poznać dość dokładnie liczbę uczestników.

2 KC
28-08-2013, 06:25
Jacek, na mnie możesz liczyć, :idea: na dowiezienie Pauliny z jej rekwizytami również :lol: .
Poproszę na listę.

Jacek_Z
28-08-2013, 09:06
Ooo. Ciebie nie liczyłem - czyli 16-ty :)

Jaras
28-08-2013, 16:12
Kryzys? Zbyt wiele imprez?

Moim zdaniem to i to.

Jako przykład zobacz coś takiego:

http://studiohustawka.pl/warsztaty/praktyczny-warsztat-oswietlenia-z-mariuszem-tokajukiem/

http://studiohustawka.pl/warsztaty/warsztaty-fotografii-modowej-z-oktawianem-gornikiem/
Centrum wawy i jaka cena, a do tego zrobione foty można wykorzystać do swojego PF bez żadnych konsultacji czy oddawania zdjęć modelkom.
W zakresie aktowym masz spora konkurencje w postaci Klaudii z fotoszopa.com która organizuje ciekawe spotkania fotograficzne.

Wracając do tematu to ja też się pisze na Twój plener, tym bardziej że Pinokio jedzie wiec dorzucę się do paliwa i mam transport. Czekam tylko na grafik wrześniowy w pracy i jak dostane wolne to potwierdzę na 100%

anita_wlo
28-08-2013, 20:38
Witajcie :)
Czy na taki plener może się wybrać amator?

Pozdrawiam
Anita

TOP67
28-08-2013, 20:43
Oczywiście. Nie są to warsztaty, ale bardzo dużo można się nauczyć od innych w grupie.

anita_wlo
28-08-2013, 20:52
Właśnie bardzo mi zależy aby tak podpatrzeć jak pracują profesjonaliści. Do tej pory fotografowałam dzieci i trafiło mi się kilka chętnych koleżanek ale to nie to samo co modelka. Czyli nie będę jakąś przeszkodą i w razie czego mogę zadawać milion pytań? Tylko kto będzie chętny aby na nie odpowiadać ;)

RobertMiernik
28-08-2013, 20:59
Właśnie bardzo mi zależy aby tak podpatrzeć jak pracują profesjonaliści. Do tej pory fotografowałam dzieci i trafiło mi się kilka chętnych koleżanek ale to nie to samo co modelka. Czyli nie będę jakąś przeszkodą i w razie czego mogę zadawać milion pytań? Tylko kto będzie chętny aby na nie odpowiadać ;)

Miliony pytań to to po co się jedzie na plener właśnie!
Nie bój nic i do zobaczenia na plenerze! ;>

anita_wlo
28-08-2013, 21:40
A to OK to znaczy coś dla mnie :D

Jaras
28-08-2013, 22:39
Ja tez rok temu pojechałem jako amator i nie znając nikogo :) Polecam bo bardzo fajny klimat i sporo się nauczyłem:)

Olsza
28-08-2013, 23:44
Czy jedzie ktoś z Warszawy, z kim można byłoby się zabrać? :)

Jacek_Z
29-08-2013, 00:18
Czy na taki plener może się wybrać amator?
Tak, Tomek już odpowiedział, ale potwierdzę.


Moim zdaniem to i to.

Jako przykład zobacz coś takiego:Śledzę to co się dzieje. I zaczyna sie tego robić multum. Sam mógłbym podlinkować kolejne rzeczy. To co ty podałeś - 10 godzin warsztatów, bez noclegu, 100 zł. Ok - do nauki, samemu wykona się tak mało zdjęć, że szkoda gadać. Spodziewam się, że tam będzie bardzo wielu fotografów. U mnie za to jest najwięcej samodzielnego fotografowania.
Zdjęcia z pleneru mozna uzywać do portfolio. Nie ma zakazu :)

PS - połowa z was odpisała - pozytywnie, 1 osoba sie wycofała, reszta - nie wiem, na razie brak info.

Jaras, Anita, Olsza - was nie ma na liście, jesteście zdecydowani to piszcie PW, podajcie tel. Ja odpisze, podam nr konta itp.
Jeszcze kilka takich osób i jednak będzie nas 20.

anita_wlo
29-08-2013, 08:12
Ciesze się ze jesteście takim otwartym gronem :). Wobec tego jestem zdecydowana na tak i mam nadzieje ze z wrazenia nie zapomnę aparatu :) Jeszcze mam takie pytanie czy ktoś z Wrocławia się wybiera?

TOP67
29-08-2013, 08:49
Ja jadę towarzysko, ale jeszcze nie wiem czy na cały czas. Możliwe też, że Geradr będzie jechał przez Wrocław. Jakoś się dogadamy.

Olsza
29-08-2013, 11:12
Ja pewnie, ponownie zresztą, obejdę się smakiem ze względu na dojazd. Niestety.

RobertMiernik
29-08-2013, 11:31
Ja pewnie, ponownie zresztą, obejdę się smakiem ze względu na dojazd. Niestety.

Etam, na pewno ktoś przez albo z Warszawy jedzie, Jacek Cię z skontaktuje z kimś.
A w ostateczności jak nie, wskakuj w pociąg, ktoś Cię zgarnie z dworca...

TOP67
29-08-2013, 11:46
Z tego co wiem, to jedzie Pinokio i ktoś jeszcze.

wilk325
29-08-2013, 12:29
Jacku, jak byś zrobił w pierwszym poście listę z miejscowościami ( jak widzisz nie wszyscy są "starzy" ) to nowi chętni by mieli pogląd: kto, skąd, ilu itp.

A co by nie było - potwierdzam swoją obecność na całość :).

Jacek_Z
29-08-2013, 13:55
Cuda się dzieją ;) i zamiast ubywac to jest nas coraz więcej - wg deklaracji może być nas 17. Część osób z listy się nie odezwała, więc głowy nie dam. A zawsze najbardziej się boję o te osoby, które są cicho. Ale bądźmy dobrej myśli.
W kwestiach transportowych:

1x Monachium ;)
8x Trójmiasto !!!
2x Bydgoszcz (tak mało to jeszcze nigdy nie było)
2x Wrocław
1x Warszawa
1x Olsztyn
1x Rzeszów
1x Ostrów Wlkp

Olsza - pogadaj z pinokio (na PW) - nie wiem jak on tu jedzie.

darko
29-08-2013, 14:00
To nas aż tyle w trójmieście jest ??? :)

Jacek_Z
29-08-2013, 14:08
Leon_gd
Cube
Mr12
Darko
Young
Riki
Nuberus
Karvajalka

Na wiosnę może zrobię plener w Łebie - będziecie mieli blisko (a z drugiej strony - czy to dla was wtedy jest atrakcja?). Katrina dała namiar na fajną lokalizacje w Łebie.

Riki
29-08-2013, 14:26
W Łebie zawsze jest fajnie i atrakcyjnie:)

.:Gerard:.
29-08-2013, 14:31
Ja jadę towarzysko, ale jeszcze nie wiem czy na cały czas. Możliwe też, że Geradr będzie jechał przez Wrocław. Jakoś się dogadamy.

Niestety pruje na Berlin, Szczecin inaczej boje sie ze bede ruski miesiąc jechał :wink:

anita_wlo
29-08-2013, 15:45
Jeśli chodzi o transport z Wrocławia to ja mam samochód 7 osobowy więc przy większej ekipie nie ma problemu i możemy się wszyscy do mnie ładować. Minus trochę więcej pali i ma trochę mały bagażnik (ale dramatu nie ma).
Ale jak nas tak mało z Wrocławia to TOP67 chętnie w piątek bym się z Tobą zabrała a w niedziele przyjechałby po mnie mąż :) ale do 27 jest jeszcze daleko i kto wie może jednak jakaś ekipa z Wrocławia się nagle pojawi ;).
Ja się w sumie cieszę że to takie kameralne plenery. Więcej się będę mogła nauczyć i dowiedzieć :)

darko
29-08-2013, 16:51
a z drugiej strony - czy to dla was wtedy jest atrakcja
To zależy o jakie atrakcje pytasz :-P
A lokalizacja całkiem fajna jest ;)

TOP67
29-08-2013, 16:56
Ale jak nas tak mało z Wrocławia to TOP67 chętnie w piątek bym się z Tobą zabrała a w niedziele przyjechałby po mnie mąż :) ale do 27 jest jeszcze daleko i kto wie może jednak jakaś ekipa z Wrocławia się nagle pojawi ;).

Szkoda, że nie odwrotnie, czyli w piątek z mężem. Ja tym razem wybieram się towarzysko i jeszcze do końca nie wiem czy w piątek czy w sobotę. Na pewno wracam w niedzielę.
Tak przy okazji, to zapraszam na spotkania grupy regionalnej. Akurat jest dzisiaj. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3202443#post3202443

Katrina
29-08-2013, 17:26
No to mnie namówiliście. Pojade z Wami, ale tez raczej z nastawieniem na integracje niż na foty ;p

TOP67
29-08-2013, 17:28
Będziemy się integrować na basenie http://www.galeria.jjstudio.pl/details.php?image_id=904

anita_wlo
29-08-2013, 18:45
Szkoda, że nie odwrotnie, czyli w piątek z mężem. Ja tym razem wybieram się towarzysko i jeszcze do końca nie wiem czy w piątek czy w sobotę. Na pewno wracam w niedzielę.
Tak przy okazji, to zapraszam na spotkania grupy regionalnej. Akurat jest dzisiaj. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3202443#post3202443
O to dobrze wiedzieć że organizujecie takie spotkania we Wrocławiu. Ja stanowczo za nową twarzą jestem ;).
Co do transportu to u mnie pewnie się jeszcze 50 razy zmieni. Tym bardziej ze ja jakos wpisałam ulice jako miejscowości i wyszło mi ze ten dwór jest 60 km. od Wrocławia he he he a to stanowczo nie te strony. Tak czy siak jadę i jakoś dojadę i mam nadzieję że trafię ha ha ha.

wilk325
29-08-2013, 18:55
O to dobrze wiedzieć że organizujecie takie spotkania we Wrocławiu. Ja stanowczo za nową twarzą jestem ;).
Co do transportu to u mnie pewnie się jeszcze 50 razy zmieni. Tym bardziej ze ja jakos wpisałam ulice jako miejscowości i wyszło mi ze ten dwór jest 60 km. od Wrocławia he he he a to stanowczo nie te strony. Tak czy siak jadę i jakoś dojadę i mam nadzieję że trafię ha ha ha.

trochę dalej to jest ;)
http://www.dworpomorski.pl/dojazd.html

anita_wlo
29-08-2013, 19:18
trochę dalej to jest ;)
http://www.dworpomorski.pl/dojazd.html

Taaaaaaaak, doczytałam i sprawdziłam :). Ja pewnie będę jechać przez Zieloną Górę więc kogoś po drodze mogę zabrać ;)

Jacek_Z
29-08-2013, 22:34
Są kolejne 2 osoby.
Trójmiasto - 9 :) Połowa ludzi.

Bartman
30-08-2013, 11:55
O jaaaaaaa... do Luboradza mam najbliżej z miejsc, które wybieracie na plenery i do tego widzę, że koleżanka Anita będzie jechać przez ZG a ja akurat w ten weekend mam egzaminy... Ale pech :(

anita_wlo
30-08-2013, 14:36
O jaaaaaaa... do Luboradza mam najbliżej z miejsc, które wybieracie na plenery i do tego widzę, że koleżanka Anita będzie jechać przez ZG a ja akurat w ten weekend mam egzaminy... Ale pech :(

Może jakieś zwolnienie chorobowe na czas egzaminów da się załatwić? ;)

Bartman
30-08-2013, 20:16
Heh niestety nie da rady... W takim razie czekam na info o plenerze wiosennym i oby nie było dalej niż do Luboradza ;)

eSPARROW
01-09-2013, 00:06
Ja poproszę na listę tych plenerowo - fotograficznych, chociaż 30-go urodziki, to i towarzysko wypadnie...

pm16v
01-09-2013, 09:48
Poproszę o dopisanie do listy uczestników.

Jacek_Z
01-09-2013, 14:44
Doszły 2 osoby, ubyła 1. Jest (teoretycznie) 19 fotografujących i 1 osoba towarzysko, on nie będzie focił dziewczyn. Wpłat jest jednak tylko 10 i ... od kilku osób cisza. Zobaczę ile wpłat będzie na koncie w poniedziałek po 9.00 i będe dzwonił do tych, od których nie mam info ani wpłat.
Jesli będzie około 15 fotografów to wychodzi na to, że będą 3 modelki. I tu się zrobi matematyczny problem - jak podzielic 3 modelki (3 grupy) na 4 sesje zdjęciowe. Czwarta sesja - grupowa, bez podziału?

Może sie jeszcze ktoś dopisze?
Aktualna lista miast skąd będą jechać uczestnicy zawsze na dole pierwszego postu:
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3190577&postcount=1
na teraz sa to miasta:
Monachium, Trójmiasto, Bydgoszcz, Wrocław, Warszawa, Rzeszów, Ostrów Wlkp, Kraków

TOP67
01-09-2013, 17:36
POnieważ z Wrocławia jest nas trójka, to chyba przyjadę jednak na 3 dni. Nie będę fotografował modelek, ale zrobię wam backstage. Oczywiście transmisja na FB na żywo :)

nickt
03-09-2013, 20:21
To i ja się Jacku dopiszę, razem z Markirm (nikonista) jeżeli sam tego nie zrobi

RobertMiernik
03-09-2013, 20:59
To i ja się Jacku dopiszę, razem z Markirm (nikonista) jeżeli sam tego nie zrobi

NO!
To teraz Luboradza jest nasza! ;>

cube
03-09-2013, 21:44
właśnie profilaktycznie rozbolała mnie głowa.

RobertMiernik
03-09-2013, 22:01
właśnie profilaktycznie rozbolała mnie głowa.

;]
Ja się dziś zapisałem na zabieg wymiany wątroby na kolanko PCV (fi 65) ;P

nikonista02
03-09-2013, 22:53
Tak, poproszę na listę uczestników.

nickt
04-09-2013, 10:50
Hallo hallo.....co tu za bzdurne wpisy....przecież na plenerach się zdjęcia robi, a nie jakieś bóle głowy czy wątroby przeżywa....od czego to niby miałoby być. Nie straszcie nowych Uczestników, że tam jakieś pijackie imprezy się odbywają.... ;)
Robert jak będę pamiętał to przywiozę Ci Twoją firankę.....o ile Ty o niej jeszcze pamiętasz ;)
No nic, to teraz tylko odliczać dni.

wilk325
04-09-2013, 10:52
Hallo hallo.....co tu za bzdurne wpisy....przecież na plenerach się zdjęcia robi, a nie jakieś bóle głowy czy wątroby przeżywa....od czego to niby miałoby być. Nie straszcie nowych Uczestników, że tam jakieś pijackie imprezy się odbywają.... ;)
Robert jak będę pamiętał to przywiozę Ci Twoją firankę.....o ile Ty o niej jeszcze pamiętasz ;)
No nic, to teraz tylko odliczać dni.

nowi muszą wiedzieć, że z pustymi bagażnikami na plener się nie jedzie ;) choć akurat w Luboradzy da się nabyć na miejscu :).
Ty poza firankami to pamiętaj też o napojach ;).

TOP67
04-09-2013, 11:34
Właśnie napisałem PM do dwojga nowych. Trzeba mieć zapas Coli, bo w nocy jest tylko z automatu w malutkich butelkach.
Oprócz tego strój kąpielowy. Chociaż niektórzy obywają się bez niego ;)

Jacek_Z
04-09-2013, 11:40
To ja na ten plener chyba nie pojadę ... :mrgreen: ;) i się ulotnię z modelkami gdzieś do Bornego Sulinowa :)

Info - dopłata do pokoju 1 - osobowego 40 zł za dzień. Proszę o info kto chce jedynkę.
Info dla Jurka - opłata za niemowlę - brak, 0 zł
opłata za dziecko 3 latka - ) dostawka i wyżywienie - 50% czyli 70 zł zamiast 140

Będziemy tak jak przedtem zakwaterowani w pawilonie źródlanym. Na terenie będziemy sami, w tym czasie nie ma tam żadnej innej imprezy. :)
Oddano do użytku trzeci obiekt - "zielarnia"

Zapowiada się, że będzie nas 23 :) w tym 4 "nowych" i 3 panie fotografki.

Strój kąpielowy - obowiązkowo :)
dla nowych - na stronie jest mapka dojazdowa http://www.dworpomorski.pl/dojazd.html

RobertMiernik
04-09-2013, 11:44
To 12 modelek wychodzi? ;)

Jacek_Z
04-09-2013, 11:47
Ciut mniej :)

wilk325
04-09-2013, 12:46
Info - dopłata do pokoju 1 - osobowego 40 zł za dzień. Proszę o info kto chce jedynkę.


Ja poproszę,
mimo że jadę z "młodym" to później on z towarzystwem nie daje spać ;)

.:Gerard:.
04-09-2013, 21:01
Info - dopłata do pokoju 1 - osobowego 40 zł za dzień. Proszę o info kto chce jedynkę.


W wątku Pistolety pisałem ze zakupiłem jeden "beretta" dlatego tak tylko chciałbym poprosił żeby mój pokój nie był zajęty :grin:

Opłatę dodatkowa uiszczę na miejscu, może moja żona jak da rade to by mi towarzyszyła.

wilk325
04-09-2013, 21:17
W wątku Pistolety pisałem ze zakupiłem jeden "beretta" dlatego tak tylko chciałbym poprosił żeby mój pokój nie był zajęty :grin:


ja mam karabinki i to 4 ;), berettę zresztą też :)

RobertMiernik
04-09-2013, 21:19
Bierzcie zrobimy gniazdo i będziemy się ostrzeliwać z balkonu

wilk325
04-09-2013, 21:23
Bierzcie zrobimy gniazdo i będziemy się ostrzeliwać z balkonu

myślałem, że się okopiemy na z góry upatrzonej pozycji - w barze :)

.:Gerard:.
04-09-2013, 21:27
ja mam karabinki i to 4 ;), berettę zresztą też :)

Karabinki :shock:
Na szczęście sa dwa takie same pokoje ;)

nickt
05-09-2013, 00:30
Kurcze, ale ja też mam karabinek....i też mam pistolety....no i z Tadziem weźmiemy zapewne butle, to i do nurkowania się przyda ;)
...a tak poważnie to raz zrobiłem ten błąd i wziąłem pistolet na imprezę na której polewa się różne płyny...to mogło skończyć się gorzej niż się skończyło :/
Lepiej nastawić się po prostu na siedzenie przy pomoście ;)

RobertMiernik
05-09-2013, 06:39
Lepiej nastawić się po prostu na siedzenie przy pomoście ;)
Spoko, z balkonu bez problemu trafię tych siedzących na pomoście ;)

darko
05-09-2013, 08:36
Widzę że trzeba kontakty w wojsku uruchomić żeby na plener z "pustymi ręcami" nie jechać ;)

cube
05-09-2013, 09:47
ktoś poinformuje modelki, że będą występować w kamizelkach kuloodpornych ?

Hlynur
05-09-2013, 18:43
Na bazukę nie ma kamizelki.........

anita_wlo
05-09-2013, 19:31
Wow! Już od tego czytania głowa mnie rozbolała. Czyli rozumiem to tak; picie, strzelanie i na golasa latanie. To ja może modelek nie będę fotografować rzuce się z aparatem na fotografow będą ciekawsze zdjęcia. Zdjęcia akcji :D.

Tylko 3 panie jadą? A pokoje to koedukacyjne? Ta dopłata to 40 zł za dobę czy w sumie? A jak panie się zapatrują na wspólny pokój? (no to zaczęły się już pytania z mojej strony :P )

Ponieważ ja jestem amatorka wiec za specjalnie pojęcia o gadżetach nie mam. Tak ze na ten pierwszy raz skromnie przyjadę wyposażona czyli aparat, ten STRÓJ kąpielowy :P, coca-cola, alkohol???? (to mnie mąż z domu nie wypuści) i nowa wątroba w podręcznej zamrażalce. Widze ze musze się jeszcze zaopatrzyć w kamizelkę kuloodporną ;), strzelby nie mam ale za to łuk i strzały posiadam. Hm... tylko nie wiem czy kolega mnie do samochodu z takimi bagażami wpuści ;)

cube
05-09-2013, 20:59
picie, strzelanie i na golasa latanie to w piątek na rozgrzewkę. nie napiszę Ci co będzie w sobotę bo jeszcze Twój mąż przeczyta i wcale Cię nie puści.

darko
05-09-2013, 22:14
picie, strzelanie i na golasa latanie .....
a potem to się impreza dopiero rozkręci :-P

Jacek_Z
05-09-2013, 23:24
Na bazukę nie ma kamizelki.........Leszku, blisko ciebie będziemy. Miejsce znasz. Jak się zdecydujesz - będzie nam miło. Będzie Tadziu, młody, Kuba i cała paczka fajnych ludzi.

Anita nie przejmuj się. jest takie powiedzenie: krowa która duzo ryczy, mało mleka daje ;) więc będzie spoko.
W razie czego weźmiesz pokój w innym skrzydle albo na innym piętrze :) Jakoś ten plener przeżyjesz. ;) (tylko weź potem urlop ;) :mrgreen:


(to mnie mąż z domu nie wypuści)
Mężatka? To nie masz wstępu na imprezy ;)

Tylko 3 panie jadą? A pokoje to koedukacyjne? Ta dopłata to 40 zł za dobę czy w sumie? A jak panie się zapatrują na wspólny pokój? (no to zaczęły się już pytania z mojej strony :P )Dopłata 40 zł za dobę.
Pomijając modelki i stylistkę oraz żonę jednego z fotografów (albo i 2 żony - dwóch różnych fotografów dodam :) - oni będą razem zakwaterowani) to fotografki będą trzy. Katrina nie wiem jak będzie chciała, ale ty będziesz w pokoju z Ewą (eSPARROW) z Gdańska. Kasia albo z wami (wtedy byści emiały pkój trójkę) albo z chłopakami. No chyba, że wszystkie chcecie koedukacyjne pokoje ;)

gustaw79
06-09-2013, 11:52
Macie na myśli imprezę basenową tego typu?

http://www.youtube.com/watch?v=Jpz_gUyImhw&feature=player_embedded#t=28

:) :) :)

anita_wlo
06-09-2013, 12:40
Macie na myśli imprezę basenową tego typu?

http://www.youtube.com/watch?v=Jpz_gUyImhw&feature=player_embedded#t=28

:) :) :)

REWELACJA!!! OJ panowie widze czeka was ciezki weekend he he he i garnitury obowiązkowe :P Panie będą kamerować ha ha ha ha :P

Mam wytwornice dymu, zabrać?

A model jakiś tez będzie? ;)

Jacek_Z
06-09-2013, 12:46
Modeli (nas :)) będzie 20 :)

TOP67
06-09-2013, 12:46
Przecież ja jadę za modela ;)

darko
06-09-2013, 13:00
Przecież tu same "modele" przyjadę :-P

anita_wlo
06-09-2013, 14:29
Nie, no spoko, nie było pytania. Ale ze mnie gapa :P. Czyli szykuje się sesja facetów w czerni ha ha ha, a po piątkowym wieczorku basenowym obowiązkowe w sobote ciemne okulary he he he :)

nickt
06-09-2013, 16:05
Hej Jacek
Jest szansa już na poznanie jakichś modelek?? Nawet jak nie są pewne na 100%, ale takie na 80% wystarczą ;) Wiem jak z modelkami bywa, ale chociaż coś już pewnie wiesz....

wilk325
06-09-2013, 19:51
Nawet jak nie są pewne

Jacek, jednak lepiej aby były pewne, z niepewnymi to się czuję niepewnie ;)

TOP67
10-09-2013, 12:17
Zaklinacie pogodę? Na razie zapowiada się dobrze. Wiem, że są wnętrza, ale nie ma to jak potopić panny w jeziorze :)

nickt
10-09-2013, 16:58
Tomek, a Ty w końcu jedziesz portretowo-aktowo czy reportażowo?? Oczywiście chodzi mi fotograficznie, bo co tam będziesz wieczorami robił to nie wnikam :P
Pytam, bo jak nie daj Boże trafię na Twoją grupę to i tak zawsze będę miał później dany modelce kadr niż Ty więc nie będę w ogóle robił :P No i fajnie widzieć zdjęcia z pleneru na fejsie już podczas pierwszego wieczornego "spożywania" ;)

TOP67
10-09-2013, 17:12
Reportażowo, więc spoko. Tym razem musicie sami zadowolić modelki.

Katrina
11-09-2013, 22:05
Jacek, a gdyby ktoś chcial przyjechać juz w czwartek po południu lub wieczorem (szybciej zaczac zabawe) to ile kosztuje dodatkowa noc z kolacją i śniadaniem w piątek? Mowa o pokoju dwó osobowym.

RobertMiernik
11-09-2013, 23:54
Jacek, a gdyby ktoś chcial przyjechać juz w czwartek po południu lub wieczorem (szybciej zaczac zabawe) to ile kosztuje dodatkowa noc z kolacją i śniadaniem w piątek? Mowa o pokoju dwó osobowym.

czwartkowi zapraszają, zapowiada się, że będzie nas w tym roku całkiem sporo, bardzo dobrze, chociaż nie powiem, żeby okoliczności przyrody pozwoliły mi się nudzić poprzednim razem, kiedy byłem sam. Jezioro jest wypasione na maksiora.

Ja za wcześniejszy nocleg płaciłem według cennika hotelowego z jakimśtam promocyjnym rabatem (chyba 10-20% nie pamiętam prawdę mówiąc) ale jeśli nas tyle jedzie to może byśmy więcej urwali?

nickt
20-09-2013, 22:30
Co tutaj tak cicho?? Tylko ja się doczekać nie mogę?? Tylko ja trenuję wątrobę? ;)
A tak zupełnie poważnie, to jak to będzie wyglądało z podziałem na grupy, bo zawsze było sporo czasu wieczorem. Teraz tego nie ma, mamy zjawić się jakoś szybciej?? Bo i te identyfikatory, i pokoje i grupy i pewnie rozlosowanie modelek. Jak to Jacek planujesz?

RobertMiernik
20-09-2013, 22:36
Teraz tego nie ma, mamy zjawić się jakoś szybciej?? Bo i te identyfikatory, i pokoje i grupy i pewnie rozlosowanie modelek. Jak to Jacek planujesz?

Tak, tak obiecałeś! ;)

Wątroba przygotowana, zapas szkła z odpowiednim wypełnieniem się chłodzi, matryca wyczyszczona, bateryjki naładowane a bokserki w praniu :)

nickt
20-09-2013, 22:55
Kurcze Robert, chętnie bym się wybrał w czwartek, wszystko byśmy ustalili....w ogóle to nie wiem jak ja będę zdjęcia w piątek robił skoro krew będę miał nierozrzedzona ;)

RobertMiernik
20-09-2013, 23:02
To może jednak w czwartek?
Towarzystwo tak doborowe, że wstyd nie być ;)

(w razie czego w piątek do śniadania dam Ci porządnie pociągnąć z mojej piersióweczki ;P)

nickt
20-09-2013, 23:06
Mówiłem Ci już, że na Ciebie zawsze można liczyć? ;) Tak coś czuję, że jeszcze kilka Jackowych plenerów i przestanę w ogóle aparat zabierać ;)

RobertMiernik
20-09-2013, 23:23
Tomek nauczony doświadczeniem już nie zabiera ;)

TOP67
23-09-2013, 11:11
Ojtam, ojtam. Zabieram tableta z aparatem.
Jak Nikon zrobi lustrzankę z wyjściem na FB, to wtedy wezmę ;)

RobertMiernik
23-09-2013, 12:45
Ojtam, ojtam. Zabieram tableta z aparatem.
Jak Nikon zrobi lustrzankę z wyjściem na FB, to wtedy wezmę ;)

No to nieźle, już jesteś szybszy niż PAP z taką lustrzanką będziesz bił na głowę BBC ;>

wilk325
23-09-2013, 12:46
No to nieźle, już jesteś szybszy niż PAP z taką lustrzanką będziesz bił na głowę BBC ;>

tylko nie po głowie ;)

Katrina
23-09-2013, 21:10
Jacku, powiedz, o ktorej planujesz skonczyc w niedziele plener? Bo musze mniej wiecej wiedziec o ktorej bede musiala piesa odebrac od opiekunki....

TOP67
23-09-2013, 21:11
Pewnie jak zwykle obiad o 14.

Jaras
24-09-2013, 13:19
A tak zmieniając temat :) Jakiej marki dodatek do coli kupujemy? :) bo od mieszania gatunków boli głowa :)

nickt
24-09-2013, 13:58
Generalnie tutaj zależy do jakiej grupy mieszających trafisz....i w jakich godzinach ;) Preferowane gatunki mają 40% i zaczynają się rodzajowo literą W ;) Kończą się albo po polsku na a, albo po szkocku na y, albo po amerykańsku na ey ;)

darko
24-09-2013, 14:04
Generalnie tutaj zależy do jakiej grupy mieszających trafisz....i w jakich godzinach ;) Preferowane gatunki mają 40% i zaczynają się rodzajowo literą W ;) Kończą się albo po polsku na a, albo po szkocku na y, albo po amerykańsku na ey ;)
A jeszcze gorzej jak ktoś oprócz mieszania dodatków zacznie mieszać grupy ;)

eSPARROW
25-09-2013, 01:34
A'Propos, pewnie zakwaterowanie w wozach na przewóz wszyscy mają w ustalonych podgrupach i docelowo mieszanie przewidziane jest na miejscu. Jesli jednak ktoś chce się jeszcze przeszeregować, to z Trójmiasta (bardziej spod), chętnie zabiorę lub się dosiądę.

Katrina
25-09-2013, 12:06
Jacus, znasz juz modelki jakie bedą na pewno? Bo troche nie wiem jak sie przygotować...

wilk325
25-09-2013, 14:40
Jacus, znasz juz modelki jakie bedą na pewno? Bo troche nie wiem jak sie przygotować...

Kasiu, przygotuj się że tym razem to Ty będziesz modelką ;), więc za dużo ciuchów nie zabieraj;
jakieś pończochy, do nich pas no i coś na głowę :)

cube
25-09-2013, 14:58
no i coś na głowę :)

sądząc po ilości deklarowanego arsenału najlepiej hełm.

Katrina
25-09-2013, 15:17
Ja i modelki, hahaha. Na mnie nawet matryce pękaja, wiec nigdy nawet na backstage sie nie łapie. ;p

TOP67
25-09-2013, 16:13
tym razem się załapiesz ;)

Katrina
25-09-2013, 16:37
Ale bede wygladac ładnie na tych zdjeciach? ;p

wilk325
25-09-2013, 17:23
Ale bede wygladac ładnie na tych zdjeciach? ;p

no przecie, jak inaczej mogło by być ;)

Katrina
25-09-2013, 17:37
A tak z ciekawosci, czemu zawsze tylko modelki sa na takich warsztatch? Moze jakiego meskiego modela by sie dało zalatwic. Kobiet fotograow troche tez jest, a tylko kobiety sie foci. Ja bym chciala jakiegos fajnego przystojniaka ;p

wilk325
25-09-2013, 17:49
A tak z ciekawosci, czemu zawsze tylko modelki sa na takich warsztatch? Moze jakiego meskiego modela by sie dało zalatwic. Kobiet fotograow troche tez jest, a tylko kobiety sie foci. Ja bym chciala jakiegos fajnego przystojniaka ;p

ile płacicie? :)
niestety nie wiem czy stać Was na mnie-jako modela :)
co do fajności - to wiadomo że tak: przystojny w kwiecie wieku no i najpiękniejsze nogi na świecie:) :) :)

fafniak
25-09-2013, 17:50
Nie kuś bo wpadne :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/152551498-2.jpg
źródło (http://upload.pbase.com/image/152551498.jpg)

wilk325
25-09-2013, 17:52
Nie kuś bo wpadne :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/152551498-2.jpg
źródło (http://upload.pbase.com/image/152551498.jpg)

wpadaj :),
będzie nas dwóch :)

RobertMiernik
25-09-2013, 20:11
Nom jak już w temacie jesteśmy to ja mam figurę dążącą do ideału.
(wiadomo, że kula to najdoskonalsza z figur ;)...)

fafniak
25-09-2013, 20:39
Ja jadę na plenerek pentaxowy - moze okaże się że nie jest tak koszmarnie daleko...

anita_wlo
25-09-2013, 21:45
Katrina, o modela wcześniej się pytałam ale tutaj panowie się zdeklarowali że będą robić za modeli i nawet w garnitury się wystroją i ma to być sesja na basenie (ktoś tu wcześniej fajny teledysk wrzucił ;))
Nie wiem czy widzieliście, ale ja ostatnio oglądałam taką sesję pt. "facet w ciąży". Brzuszki były takie od 3m do 9m, tak że panowie brzuszki mile widziane ha ha ha ;)

RobertMiernik
25-09-2013, 22:01
Nie wiem czy widzieliście, ale ja ostatnio oglądałam taką sesję pt. "facet w ciąży". Brzuszki były takie od 3m do 9m, tak że panowie brzuszki mile widziane ha ha ha ;)


O matko, czytam i czytam i się zastanawiam jaki to jest brzuch na 3 metry bo o tym na 9 metrów to nie wspominam...

(dłuższą chwilę mi zajęło zaczajenie, że to miesiące ;P Ja spokojnie 4-5 jestem ;P i nawet kopie...)

nuberus
25-09-2013, 22:04
Jacek milczy i chyba nie chce z nami podzielić się szczegółami:)
O której godzinie powinniśmy być w piątek tam na miejscu, w Dworze Luboradza?

RobertMiernik
25-09-2013, 22:05
o 13 obiad ma być, Jacek napisze wiadomość...

darko
25-09-2013, 22:08
O matko, czytam i czytam i się zastanawiam jaki to jest brzuch na 3 metry bo o tym na 9 metrów to nie wspominam...


Już się chciałem zadeklarować ale kurde nawet do tych 3 metrów mi brakuje jeszcze :(

Katrina
25-09-2013, 22:15
W pierwszym poscie jest info o godz, sama ich dlugo szukalam ;p

nickt
25-09-2013, 22:19
No strasznie tutaj cicho jeżeli chodzi o Jacka. Sam się zastanawiałem czy to jeszcze aktualne, bo zawsze przed plenerem Jacek szukał transportu dla modelek, makijażystki itd... teraz nic nie wiadomo, również szukałem godziny przyjazdu.
No nic, może coś niedługo się wyjaśni, bo alkohol już się chłodzi więc praktycznie jestem gotowy ;)

Katrina
25-09-2013, 22:24
Na 12-13 musimy byc, bo do obiadu musi odbyć sie spotkanie organizacyjne, gdzie bedzie przydział do grup, podział modelek itp. Potem obiad, a po obiadku czas na popoludniowe foty.

Jacek_Z
25-09-2013, 23:52
Kasia dobrze tłumaczy.
Trzeba być na 12, zakwaterować się, obiad o 13, o 14 dokończenie makijaży i sesja do wieczora. Dni sa krótkie, dlatego tak wcześnie obiad. Godziny posiłków na następny dzień sobie ustalimy przy kolacji.

Kto chce fakturę na szkolenie? Na razie 1 osoba chce (za hotel faktury wystawiają oni - tego mi nie musicie zgłaszać)
Kto z kim spi? kto chce pokoje 1 osobowe? Na razie znam 2 takie osoby

Zabierzcie lampy błyskowe, ekrany.
Ja zabiorę lampy studyjne i tła.

Do ludzi z Bydzi - modelki. Tomek i Marek dojadą zdaje się do nas późno, więc nie bardzo mogą dostać modelkę do przewozu, bo ta modelka musi być wcześniej. Pozostaje Tadziu, Adam, ja i ... 5 dziewczyn. I w tej sytuacji chyba będe prosił by Tadeusz sie rozdzielił z Adamem, bo jak by jechali razem i brali 1 modelkę to dla mnie zostaną 4. A ja biorę całe studio foto - nierealne, nie zmieszczę tyle osób i sprzętu. Tadeusz dostanie 2, Adam 2 i dla mnie 1.
Możliwe, że pinokio weźmie 1 dziewczynę (z Torunia - jeśli nie to ona przyjedzie do nas do Bydzi), to wtedy ja 1, a Tadziu i Adam razem 3 (jeden weźmie 2, drugi 1). Tadeusz i Adam - o której wyruszycie (makijażystka pojedzie z tym co jedzie najwcześniej).

Dla tych co nie byli - na stronie http://www.dworpomorski.pl/ jest trasa dojazdowa

Modelki - to szok co się dzieje. Z planowanej czwórki sa 2 (Paulina do aktu - ja podawałem od samego początku) i Ola M - dla was nowa. Szczupła, wysoka, tancerka. Spokojna, ambitna, stara sie bardzo. To, że 2 "znikły" to nic, norma. Gorzej,, że rezerwowym na ostatnia chwilę nie pasowało. Jedzie więc Agata Chrosniak (była raz w Dworze Luboradza i na moment w Wiktorowie). I jako czwarta .... jest wakat. Opcje jakie zostały to są Daria (po raz trzeci) i tego typu podobne przypadki - Agnieszka Pik, Martyna itd. Mnóstwo dziewczyn w tym terminie jednak nie może. Jeszcze rozmawiam z innymi nowymi dziewczynami, ale ... może się okazać, że pojedzie Daria czy Agnieszka.

Jest jedna pani, która ma fantastyczne stroje retro - długie suknie, na nich gorsety wiązane z tyłu. Bajeczne. http://www.maxmodels.pl/modelka-jestemamatorka.html - tu jest modelka w tych sukniach (modelka niestety ma zajętą sobotę).
Za wypożyczenie chce 60 zł/szt. Nie wiem czy brać i ile. Nie chcę przesadzić, wezmę kilka to pójdzie parę stów i się wkurzę, jak nikt nie użyje. Chociaż sa super - więc użyjecie :)

Niespodzianek będzie jeszcze kilka. Najprawdopodobniej odwiedzi nas w piątek fomag. Zostanie do soboty (tzn mu się wydaje, że będzie w stanie w sobotę od nas wyjechać) ;)

Jacek_Z
26-09-2013, 00:06
Kasia - nocujesz z Anitą i Ewą w pokoju 3 osobowym czy też one maja iść do dwójki, a ty będziesz z kimś z Trójmiasta?

Koniec pleneru - pytałaś - w niedzielny obiad. Mamy wykupione wszystkiego po 2 - noclegi, śniadania, obiady, kolacje. Więc jak zaczynamy od obiadu w piątek, to w niedziele mamy tylko sniadanie. Oczywiście można wcześniej (tam na miejscu) zgłosić, że ileś osób chce obiad w niedziele. Jeśli ktoś już teraz wie, że będzie w piątek późno, to niech mi to zgłosi teraz. Ja zamówię konkretną (mniejszą) liczbę obiadów i niewykorzystane przejdą na niedzielę.

Tomek - podział na 4 grupy, bo 4 modelki i 4 połówki dnia. Jedna grupa ma modelkę X w piątek, w sobotę do południa Y, po południu W, w niedziele rano Z.

Tam jest basen, jak naleją wodę ;), ci co chcą pójdą po kolacji na basen. Szybko się robi ciemno, więc raczej skorzystamy. Poważnie mówię - zabrać stroje kąpielowe.

pinokio
26-09-2013, 01:08
...Możliwe, że pinokio weźmie 1 dziewczynę (z Torunia - jeśli nie to ona przyjedzie do nas do Bydzi),

... Opcje jakie zostały to są Daria (po raz trzeci) i tego typu podobne przypadki - Agnieszka Pik, Martyna itd. Mnóstwo dziewczyn w tym terminie jednak nie może. Jeszcze rozmawiam z innymi nowymi dziewczynami, ale ... może się okazać, że pojedzie Daria czy Agnieszka.

Dziewczynę zabiorę, bez problemu. Prześlij mi tylko jej numer smsem.

Która to Martyna, bo nie kojarzę?

Jacek_Z
26-09-2013, 01:15
Ale stylistkę chcę na miejscu o 11 z minutami (bo ma zacząć makjaze przed obiadem). Co oznacza, że z Warszawy musisz wyjechac około 5.30. Jarek nie widzi problemu, tylko czy ty wstaniesz.

Jest opcja, że ona przyjedzie do Bydgoszczy i ja ją zabiorę.

Martyny nie kojarzysz bo nie byłeś na plenerze w Centrum Molo.
Wpisz tu Martyna http://www.galeria.jjstudio.pl/search.php

Nie wiem którą brać. Agnieszkę Pik? Darię? Martynę?

TOP67
26-09-2013, 07:52
Jacku! Nie rób mi tego. Byłem dwa razy z Darią i nie robiłem jej fotek. Podobno do trzech razy sztuka a teraz też nie będę mógł? Ja tam czekam aż skończy 18 lat ;) ;) ;)
Z drugiej strony Daria najbardziej się integruje wieczorami :)

Agnieszka też coraz bardziej odważna ;)

Ale co ja tam będę o modelkach gadał.

Ma ktoś coś do naprawienia? Zabierać narzędzia? Na pewno zabiorę sprzęt do czyszczenia matryc.

anita_wlo
26-09-2013, 08:29
Czy ma ktoś rękawice bokserskie? (marzy mi się taki kadr ze słodką bokserką :))
Zabieram zdobyte ostatnio kapelusze może się do czegoś przydadzą.

Katrina
26-09-2013, 09:14
Ani Martyna, Ani Daria nie sprawdzaja sie fotogenicznie jak Agnieszka. Wiec jak wybierac to chyba lepiej Panią Pik :)

A ja w pokoju bede z Darko w 2 os, wiec juz mam gdzie spac ;p

RobertMiernik
26-09-2013, 09:24
Ma ktoś coś do naprawienia? Zabierać narzędzia? Na pewno zabiorę sprzęt do czyszczenia matryc.

O przyjacielu złoty! ;)
Tak, tak!! Matryckę poproszę :)



Czy ma ktoś rękawice bokserskie? (marzy mi się taki kadr ze słodką bokserką :))
Zabieram zdobyte ostatnio kapelusze może się do czegoś przydadzą.
No to teraz mówisz, jak ja już w połowie drogi?
Za późno...
(za to mam maskę p.gaz 'Słonika' ;P)

TOP67
26-09-2013, 09:26
Ale komplet bielizny tradycyjnie zabrałeś?

RobertMiernik
26-09-2013, 09:27
Ale komplet bielizny tradycyjnie zabrałeś?

Znaczy dla siebie czy zapasowy? ;>

TOP67
26-09-2013, 09:30
o kabaretkach myślę

cube
26-09-2013, 09:33
z tej trójki modelek ja stawiam na pannę Pik.

RobertMiernik
26-09-2013, 09:37
o kabaretkach myślę

Jeśli po drodze, ktoś ich nie przygarnął to powinny leżeć sobie w torbie, torbę mam ale nie miałem czasu inwentaryzacji w niej robić, więc nie wiem.
Po każdym plenerze coś z niej ubywa a czasem coś przybywa, więc zawsze mam niespodziankę jak czegoś w niej szukam ;)

Dziś wieczorem na miejscu sprawdzę.

A propos: Kto będzie dziś wieczorem?

TOP67
26-09-2013, 09:42
z tej trójki modelek ja stawiam na pannę Pik.

Wiem, wiem. Stęskniłes się za Matthew ;)

darko
26-09-2013, 11:29
Ma ktoś coś do naprawienia? Zabierać narzędzia? Na pewno zabiorę sprzęt do czyszczenia matryc.
A wstawisz mi do d50 matrycę z d800? ;)

TOP67
26-09-2013, 11:36
Jakbyś miał D80, to to jedno zero jakoś bym domalował ;)

darko
26-09-2013, 11:40
Ale nie fart :( to może z 50d ;)

cube
26-09-2013, 11:46
Ale nie fart :( to może z 50d ;)

nie cwaniakuj, bo Tomek wstawi Ci z 50d autofocus i dopiero będziesz w ciemniej d... ziupli ;)

Jacek_Z
26-09-2013, 12:40
Z rozmów tel wynika, że co najmniej kilka osób przyjedzie po południu (godz 15-16-17) więc praktycznie nie będzie ich na pierwszej sesji i nie będzie ich też na obiedzie. Ponieważ przy obiedzie robimy podział na grupy to proszę o takie info, że nie mamy czekać. Kolejna rzecz - po co mają się obiady marnować. Zamówię mniej i będą wtedy obiady na niedziele.

Proszę o ostrożną jazdę - okolica jest usłana czynnymi fotoradarami.

darko
26-09-2013, 14:14
Proszę o ostrożną jazdę - okolica jest usłana czynnymi fotoradarami.
Będą nowe fotki na avatary ;)

cube
26-09-2013, 14:18
Będą nowe fotki na avatary ;)

z mojej ostatniej Luboradzy miałbym avatar 3d - z przodu i z tyłu :-)

Jacek_Z
26-09-2013, 18:05
Zabierzcie lampy błyskowe. Jak będzie chłodniej i będziemy siedzieli we wnętrzach to po 17 będzie juz w nich ciemno. Trzeba będzie dopalac lampą o sufit, albo ustawiac kilka lamp w CLS, albo użyć lamp studyjnych.
Modelki rozdysponowane, ja będę na miejscu około godz 11.

wilk325
26-09-2013, 18:28
Modelki rozdysponowane, ja będę na miejscu około godz 11.

ciekawe tylko jak z bagażami ;)

.:Gerard:.
26-09-2013, 19:10
Ja juz nadaje z Luboradzy,
Jestem pierwszy i jedyny, spokojnie wyspie sie na jutro po dzisiejszej drodze.

wilk325
26-09-2013, 20:03
Ja juz nadaje z Luboradzy,
Jestem pierwszy i jedyny, spokojnie wyspie sie na jutro po dzisiejszej drodze.

śpij smacznie ;)
no i gotuj obiad :)

darko
26-09-2013, 20:54
Ja juz nadaje z Luboradzy,
Jestem pierwszy i jedyny, spokojnie wyspie sie na jutro po dzisiejszej drodze.
Szykuj formę na jutro ;)

Riki
26-09-2013, 21:23
Tak, tak. Trening czyni mistrza.

pinokio
26-09-2013, 22:27
Jacku, nie dam rady wyjechać o 5:30.
Daj znać czy mam ją łapać czy nie. Nie wiem jak będzie na trasie i nie wiem na którą dojadę, ale na 11 na pewno nie zdążę.

Jacek_Z
26-09-2013, 23:52
Ja juz nadaje z Luboradzy,
Jestem pierwszy i jedyny, spokojnie wyspie sie na jutro po dzisiejszej drodze.Roberta tam nie ma?


Jacku, nie dam rady wyjechać o 5:30.
Daj znać czy mam ją łapać czy nie.
Nie, ja ją zabieram z PKS o 8.30.
Będę miał ciasno, bo zabieram też stylistkę i całe studio foto. Dam radę :)

Właśnie skończyłem wycinać identyfikatory.

pinokio
27-09-2013, 00:14
Nie, ja ją zabieram z PKS o 8.30.
Będę miał ciasno, bo zabieram też stylistkę i całe studio foto. Dam radę :)

Właśnie skończyłem wycinać identyfikatory.

Spoko, dziewczyny nie są duże ;)

Po co identyfikatory? Przecież wszyscy się znamy :)

.:Gerard:.
27-09-2013, 01:09
Roberta tam nie ma?


Jest, czekamy na was :wink:

RobertMiernik
27-09-2013, 01:13
Jak nie ma jak jest.
Piwko z oktobera skończyilśmy a wiskacz litrowy też niebezpiecznie zbliża się do dna (w sumie dno już osiągnął i nic go nie uratuje)....

Czekamy jutro...
:)

RobertMiernik
27-09-2013, 03:02
P.S. żeby wyjaśnić powstałe wątpliwości: oczywiście nie pijemy alkoholu, którego jesteśmy zadeklarowanymi przeciwnikami!! (jedynie co najwyżej patrzymy z pogardą na butelki tego trunku!)

TOP67
27-09-2013, 07:07
My już w drodze. Na obiad zdążymy.

RobertMiernik
27-09-2013, 10:52
Psyjeżdzajcie bo nam brakło

;]

TOP67
27-09-2013, 12:52
Jesteśmy już w Biedronce.

Jacek_Z
29-09-2013, 20:53
Mam nadzieję, że wszyscy już cało i zdrowo powrócili :)
Chciałbym wszystkim podziękować za udział. :)
Szkoda, że nie było pożegnalnego obiadu, a przy śniadaniu się wszyscy nie widzieliśmy, więc w efekcie nie było pożegnania i moich komunikatów.
I przypominam (ja to mam taką niewdzięczną funkcję), że koniec pleneru nie oznacza końca sprawy.
Trzeba obrobić zdjęcia, wrzucić je najlepiej tutaj: http://www.galeria.jjstudio.pl/categories.php?cat_id=30 (trzeba się zarejestrować), zdjęcia też możecie (wskazane jest) umieścic na forum w galerii odpowiednio: portret/glamour/akt.
Prośba moja ogromna by na gorąco napisać recenzje tutaj: http://www.new.jjstudio.pl/photos.php?id=31

Jak zawsze zdjęcia z pleneru nie są do użytku komercyjnego (chyba, żeby podpisać osobną umowę z modelką).
Daria nie jest pełnoletnia, więc pewnych zdjęć ... nie ma. Co do facebooka - Paulina pozująca do aktów nie chce by tam (na FB) zamieszczać tego typu zdjęcia. Można te w ciuchach. I ona liczy na nadesłanie takowych, by miała co pokazać rodzinie do czego pozowała 3 dni. Ma przecież trochę zdjęć w ciuchach i prosi by takie tez jej obrobić i nadesłać.
To by było na razie na tyle :) ale pewnie mi się coś potem przypomni to dopiszę :)

TOP67
29-09-2013, 21:12
Wrocław dotarł.

Ponieważ macie matki, żony, kochanki, to nie będę wrzucał fotek na fb. Chętni do obejrzenia wszystkich, proszę o PM.

Jacek_Z
29-09-2013, 21:22
A może na moją galerię do backstage? To nie FB, tam nikt postronny nie sledzi co sie dzieje.

TOP67
29-09-2013, 21:25
Wrzucę, ale też nie wszystkie. Jest dużo podobnych. Poza tym nie doceniasz sprytu żon ;)

RobertMiernik
30-09-2013, 00:52
Melduję, że dojechałem właśnie.
Kurczę jak przyjemnie się jeździ po naszej pięknej Polsce to aż ciężko opisać :)

Do zobaczenia


//...telefonowane...//

pinokio
30-09-2013, 10:45
Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas i za wspaniałą atmosferę.
Szczególne podziękowania dla Jacka za przygotowanie pleneru, dla modelek Agaty, Darii, Oli i Pauliny za wytrwałość i za cierpliwość, oraz dla Paulinki za świetną robotę (makijaże).
Dzięki wszystkim uczestnikom za atmosferę i wspólnie spędzony czas.
Do zobaczenie na następnym plenerze :)

anita_wlo
30-09-2013, 16:23
Również dziękuję za fantastyczny weekend!!! :D

Zrobiłam 1200 zdjęć!!! Ktoś zrobił więcej????????? Dobrze ze moje akumulatorki to wytrzymały ha ha ha

nikonista02
30-09-2013, 16:42
Dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo a Jackowi za organizację. Do zobaczenia następnym razem.

darko
30-09-2013, 17:10
Dzięki za super atmosferę i zajefajną zabawę, to kiedy następny plener???

.:Gerard:.
30-09-2013, 19:11
I ja się melduje.
Dzięki za to ze moglem być z Wami !!!

A ja dotarłem wczoraj z przeszkodami około 21:30

eSPARROW
01-10-2013, 22:13
Trzydniowy trans nie do opanowania. Wreszcie mogłam się wypstrykać... Wiem, że dla mojej grupy, ani przeze mnie nawiedzanych, nie było to łatwe ;). Serdecznie Wam dziękuję za cierpliwość, wspaniałe towarzystwo i bardzo, baardzo cenne uwagi. Piotrze - świetna organizacja, wszystkie dziewczyny fantastyczne (cała piątka). Buziaki

nickt
01-10-2013, 23:51
Jacek, czy Ty zrobisz może jakąś listę modelek, makijażystki i od biedy również fotografów, tak abym wiedział komu w jaki sposób wysłać zdjęcia do akceptacji...

karvajalka
02-10-2013, 06:00
nie ma co ukrywac, bylo ciezko :)

i te mgly
i ataki labedzi
i w ogole :)

i ja dziekuje, za trud, za wklad i za zaangazowanie :)

kiedy kolejny ?

.:Gerard:.
02-10-2013, 15:51
To co dodajemy tu linki czy nie ?

a tam, ja dodaje Agatka - Plenerowo Luboradzowo (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=236960)

anita_wlo
02-10-2013, 17:22
Gerard świetne! Mi się podobają :D

.:Gerard:.
02-10-2013, 18:05
Gerard świetne! Mi się podobają :D

Dziękuje dziękuje, dawaj swoje, chwal się :wink:

anita_wlo
02-10-2013, 18:10
Po twoich, w zyciu tutaj nie wrzuce :D normalnie mi wstyd :)

Bechlegor
03-10-2013, 00:10
Ja też dziękuję za extra imprezę i fajną atmosferę, przede wszystkim dziewczynom i Jackowi za organizację.

PS. Przemek, czekamy na filmiki ;)

Jacek_Z
03-10-2013, 01:03
Filmiki są, ale na FB. I tam się przenosi pomału cała rozmowa.
choc nie lubię FB to to nie ma znaczenia i jestem w tej sytuacji za pewnym zintegrowaniem forum i FB. Skrypt w wersji 5 coś tam podobnego umożliwia (nie znam szczegółów), ale my sie przesiądziemy z wersji 3 na 4.
Poproszę o komentarze na http://www.new.jjstudio.pl/photos.php?id=31 :)

nickt
03-10-2013, 01:56
Jacek, co z mailami czy jakimiś kontaktami do modelek.
Mam zdjęcia Pauliny i chciałbym Jej przedstawić do akceptacji ale nie mam do niej kontaktu. Nie chcę wrzucać do ciebie na stronkę, bo tam wszyscy zobaczą...no i jestem w kropce :/

TOP67
03-10-2013, 07:29
Przecież wszystkie modelki są na FB. A do Pauliny kontakt znasz od roku.

Jacek_Z
03-10-2013, 12:27
Wysłałem Tomkowi wczoraj komplet kontaktów na PW.

Katrina
15-10-2013, 20:35
Wiem, ze troche pózno. Ale dziekuje za wyjazd, przede wszystkim Jackowi za organizacje, modelkom za wspolprace. A takze kompanom od whisky ;p

cube
06-01-2014, 23:18
podsumowanie dwóch ostatnich plenerów - http://www.youtube.com/watch?v=5zegTI6iRpg

Jacek_Z
07-01-2014, 10:35
:) Kubia - super :)
Zawsze sobie obiecuję zrobić porządne backstage i ... nic. Muszę się nauczyć filmować.

PS - dziewczyny mówią, że nie mają z pleneru wielu zdjęć. W rozmowach ze mną mówią .. wiesz, miałam sesję w takiej sukience X, robił mi zdjęcia Y ale nie mam tych zdjęć, choć bardzo bym chciała.
Macie coś jeszcze obrobione? (albo choć dobrą surówkę).

TOP67
07-01-2014, 10:36
Chyba następnym razem jednak wezmę aparat :)

cube
07-01-2014, 11:31
PS - dziewczyny mówią, że nie mają z pleneru wielu zdjęć.

ja z tego pleneru też nie mam wielu zdjęć :) serio.

TOP67
07-01-2014, 11:35
Jak to?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/TP5_0156-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-InVMHkPaWt8/Ukh1wbxqaWI/AAAAAAAEYC8/w5MLHvrfJ_Q/s800/TP5_0156.jpg)

Mam pokazac więcej? ;)

cube
07-01-2014, 11:45
w sensie że nie mam ich w mojej puszce, takich na których występuje mam niestety(?) w nadmiarze !:)

karvajalka
18-01-2014, 01:09
moze warto stworzyc grupe plenerowa bez puszek :)

Jacek_Z
14-03-2014, 03:11
Dzięki za super atmosferę i zajefajną zabawę, to kiedy następny plener???

No to startujemy. :) Na początek ankieta. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=245310
Myslę, że połowa (jak nie więcej) ludzi to będa uczestnicy poprzednich plenerów, stąd ankietę najlepiej propagować wśród was. Tak byście decydowali jaką opcję chcecie.

Jacek_Z
02-07-2014, 21:02
Kolejny plener, zapisy, informacje http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=249858 - zapraszam :smile:
To tak zamiast mailingu, informuje w wątkach z poprzednimi plenerami, bo praktycznie większość uczestników to bywalcy poprzednich imprez. :) Ktoś się pisze?