PDA

Zobacz pełną wersję : Nieoczekiwany Drift



hateom
07-08-2013, 10:06
W pewne niedzielne popołudnie kreciliśmy sobie ze znajomymi różne dziwne rzeczy na dużym parkingu poza miastem. W pewnym momencie na parking wjechały dwa samochody robiąc przy tym dużo hałasu i paląc dużo gumy...
Okazało się, że mają trening i powiedzieli, że mogę sobie pofilmować. Niestety po całym dniu gonienia z glidecamem nadgarstek już nie dawał rady, więc ujęcia nie są najlepsze, mój cień się wkrada tu i tam, no ale zrobiłem co mogłem :)

Zapraszam do obejrzenia i chętnie wysłucham opinii:
https://vimeo.com/71871474

6868
07-08-2013, 12:42
Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ze nie mogę tego filmu "uruchomić"?

D_Z_I_A_D_E_K
07-08-2013, 13:43
Wg mnie spontan wyszedł naprawdę dobrze :)

Sławol
07-08-2013, 14:26
Bardzo przyjemnie. Uwagę mam tylko jedną dot. zwolnionego tempa. Czasami zbyt mocno wytrąca się dynamika, a po odpuszczeniu, samochód strasznie "ucieka". Gdyby to przejście z normalnych klatek na wolniejsze było płynniejsze, a samo zwolnione tempo - nieco szybsze, to byłoby już super.

Widziałbym też kilka łuków puszczonych jednym tempem, wolniejszym, ale przez całość, bo większość to "skakanka" szybko-wolno-szybko. Ale to takie tam moje gadanie ;)

Dobrze dobrane ujęcia do momentów muzycznych, a i sam podkład trafny. No i kolejny plus za pokazanie pracy na postoju, wymianę kół itp. Dobrze uzupełnia to całość.

Obejrzałem z przyjemnością, zwłaszcza Twój biegający cień, który próbował nadążyć za akcją :D

6868
07-08-2013, 17:06
Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ze nie mogę tego filmu "uruchomić"?
Juz jest ok. ;-)
Ciekawy materiał, mi się podoba.

JaroPienza
07-08-2013, 18:11
Ja nie mam zastrzeżeń. Jest pod olbrzymim wrażeniem wszystkiego. Samochody, drift i to jak to pokazales tworzy bardzo dobry materiał.

hateom
08-08-2013, 22:46
Dzięki za komentarze.
Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś umówić z chłopakami i przygotować się nieco bardziej do nagrania.


Widziałbym też kilka łuków puszczonych jednym tempem, wolniejszym, ale przez całość, bo większość to "skakanka" szybko-wolno-szybko. Ale to takie tam moje gadanie ;)

Ale z połowa ujęć jest w normalnej prędkości :) A co do zwolnień, to takie było zamierzenie, żeby skontrastować prędkość z detalami w zwolnieniu. Próbowałem różnych opcji, ale jakoś ta najbardziej mi podeszła jako najbardziej dynamiczna. Może gdyby ujęcia były lepiej stabilizowane to efekt byłby lepszy.

Sławol
08-08-2013, 23:02
Spoko, może takie moje wrażenie po prostu :)

I tak ja sam tak nie umiem, bo video w ogóle mnie nie kręci, a Tobie brawa się należą :)

malwinka
22-08-2013, 10:49
naprawdę fajna spontaniczna akcja w ogóle nie widać zmęczenia :) szybko-wolno mi odpowiada!