PDA

Zobacz pełną wersję : A Wy czepiacie sie przepaleń ;)



amirez
06-08-2013, 12:12
Gość (http://www.swiatobrazu.pl/spontaniczna-sesja-jurgena-tellera-anja-rubik-nago-w-pociagu-30249.html) ma daleko idące poczucie humoru, albo ja się już zestarzałem i świata nie rozumiem.

stock
06-08-2013, 12:17
i praktycznie zero inwestycji w sprzet :)

Sławol
06-08-2013, 12:29
Wyczuwam zachętę do dyskusji o Sztuce ;)

freefly
06-08-2013, 12:35
Gość (http://www.swiatobrazu.pl/spontaniczna-sesja-jurgena-tellera-anja-rubik-nago-w-pociagu-30249.html) ma daleko idące poczucie humoru, albo ja się już zestarzałem i świata nie rozumiem.

Czego nie rozumiesz? Taki zamysł i styl, jak reszta jego działań.

Badyl81
06-08-2013, 12:36
Jak by mi tyle wpływało na konto co jemu, to też bym miał takie poczucie humoru.

freefly
06-08-2013, 12:39
Jak by mi tyle wpływało na konto co jemu, to też bym miał takie poczucie humoru.

Jeśli umiesz sprzedać, to co robisz odpowiednim ludziom, to również będziesz miał takie wpływy na konto.

Badyl81
06-08-2013, 12:56
Zapewne tak.

irek6311
06-08-2013, 12:58
Jak ktoś sławny to i kompaktem wesela/koncerty strzeli i będą zachwyty ,
według mnie wykorzystuje to co zyskał do kreowania nowego standardu :roll:

sailor
06-08-2013, 13:05
zawsze bedzie trend "szpetny" majacy swoich zwolennikow. wystarczy spojrzec na zdjecia richardsona zeby zobaczyc ze za oszpecanie tego co ladne tez mozna dostac kupe kasy. caly czas dziala zasada "byle mowili". jedna mala niekonsekwencja - mimo zalozen autora te "spontaniczne" foty sa obrabiane :)

irek6311
06-08-2013, 13:10
sailor w modzie szpetne kadry teoretycznie powinny się nie sprzedawać na logikę ,
ale za oceanem inny świat więc wszystko jest możliwe .

eskimos
06-08-2013, 13:31
Kiedys ze znajomymi ogladalismy film pt "Idiokracja", jak to przy piwku szla "powazna" dyskusja, doszlismy do wniosku ze scenariusz pisal jakis prorok. Tak na powaznie to po kilku latach od tego czasu zaczynam sie zastanawiac czy nie wyslac do scenarzysty emaila z pytaniem o numery w totolotka :wink:

Kurtz
06-08-2013, 13:34
Nie znacie się. To czysta SZtuka i AHrtyzm.

Zibi1970
06-08-2013, 13:44
kurcze ależ ona brzydka

pil74
06-08-2013, 14:16
Jako zwykły prosty chłop mający sporo tam gdzie słońce nie dochodzi mogę stwierdzić że modelka paskudna, podobnie jak zdjęcia. :)
Na nr 2 to chyba fotografa ostro majtnęło, że mu tak horyzont uciekł, a na nr 3 to chyba ostro pod górkę jechali.

Cooder
06-08-2013, 14:40
Na nr 2 to chyba fotografa ostro majtnęło, że mu tak horyzont uciekł, a na nr to chyba ostro pod górkę jechali.

Też uważam, że w zdjęciach najważniejszy jest równy horyzont. Te zdjęcia zdecydowanie by zyskały, gdyby kadry były równe ;-)

sailor
06-08-2013, 16:29
sailor w modzie szpetne kadry teoretycznie powinny się nie sprzedawać na logikę ,
ale za oceanem inny świat więc wszystko jest możliwe .

powinny ... ale potrzeba zrobienia czegos innego zawsze znajdzie swoich zwolennikow, chocby bylo to szpetne jak zdjecia terryego richardsona. i to paskudztwo znajduje poklask nie tylko w innym swiecie za oceanem ;)

blaise1973
06-08-2013, 16:42
Ten akt to dopiero wyzwanie. Nie wiadomo, czy koncentrować się na modelce, czy na toalecie w pociągu:)

irek6311
06-08-2013, 16:51
Akt wyszedł jakby fotografa majtło i modelkę :roll:
nie za bardzo jest co prostować i dlatego tak zostawił :|

qualin
06-08-2013, 17:14
Dobrze, ze nie jechali pkp bo by jeszcze bardziej szpetne zdjecia wyszly :P

MstrG
06-08-2013, 18:04
Dobrze, ze nie jechali pkp bo by jeszcze bardziej szpetne zdjecia wyszly :P

Hah, akurat w tym wypadku chyba właśnie by było jeszcze lepiej, bo szpetniej ;)
Do tego samozamykające się klapy sedesowe i lustrzane krany:
_OdNniVzcQU

robin102
07-08-2013, 14:09
Obejrzalem zdjęcia, przeczytałem o tym panu co je robi. Jestem pod wrażeniem.

carac
07-08-2013, 16:01
Obejrzalem zdjęcia, przeczytałem o tym panu co je robi. Jestem pod wrażeniem.

Pewnie modelka tez :-) Swoja droga, zwykle panie chca na zdjeciach wygladac piekniej niz w rzeczywistosci.... a tu rzeczywistosc az skrzeczy....

robin102
08-08-2013, 13:02
Patrząc tak z trzeciej strony medalu to świat jest piękny, wspaniały. Wszystko się da na nim kupić i sprzedać. A sam autor tych zdjęć jest geniuszem który też pewnie sporo pracy włożył, poza talentem aby się ulokować na takiej pozycji wśród płacących, że chcą aby im zdjęcia robił i to za duże pieniądze. Konkretną brechę ma z tego jako bonus :):)