PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw do 400zł kolumna montowana poprzecznie



chuck.norris
03-08-2013, 01:06
Witam,
chciałbym poprosić o pomoc w wyborze statywu do 400zł bez głowicy w zestawie na obciążenia min. 5kg, powinien on być w miarę wysoki - powyżej 1,65 z wysuniętą kolumną, zależy mi też bardzo na kolumnie montowanej poprzecznie, jest to dla mnie ważniejsze od wysokości, fajnie by było gdyby również blokowanie nóg polegało na "klipsie" (nie wiem czy to właściwe określenie) a nie na zakrętce. Wiem że to bardzo wyśrubowane wymagania, mi się nie udało niczego znaleźć, dlatego proszę o pomoc, kwestią zasadniczą dla mnie jest tutaj kolumna montowana poprzecznie więc jeżeli miało by się okazać że w tym zakresie cenowym nie ma takiej opcji proszę o najtańsze możliwości.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Greg77
04-08-2013, 05:34
I wszystko jasne http://www.ceneo.pl/Statywy;szukaj-Manfrotto+190XPROB?se=SZZ68ZigedEEugEr6PVcP8suYNma iX-8&gclid=CILL98Xt4rgCFQtY3god8noA0Q
Bardzo dobrze wykonany statyw na lata, dostalem go jako nagrode i bardzo mi sie podoba, troche mniej stabilny niz Slik 500 DX, ale daje rade, rozwazam zamiane na 055ProB jak nie da rady z nowym zestawem.
Konkretnie ten http://www.ceneo.pl/24299358, tak jak wysrubowales wymagania tak tez musisz rozbic swinke;)

michlask
04-08-2013, 17:33
Może http://www.ceneo.pl/14770435 ?

chuck.norris
05-08-2013, 00:34
hmmm... dziękuję za pomoc i propozycje, szczególnie przypadł mi do gustu 055XPROB, jeszcze jakiś czas pozbieram i to będzie najprawdopodobniej mój przyszły zakup :)