neverhood
02-08-2013, 00:57
witam, poniewaz nie mam obecnie funduszy na zakup obiektywu do fotografii zywnosci (duze zblizenia szczegolow z ladnym rozmytym drugim planem) pomyslalem ze moglbym wykorzystac to co mam glownie N70-200 i dokupic telekonwerter, podpowedzcie prosze jaki? Pomysl podpatrzylem w ksiazce "fotografia kulinarna" Nicole S. Young, niestety nie podaje jaki telekonwerter.