PDA

Zobacz pełną wersję : Chris Crisman - jaki sprzet



neverhood
31-07-2013, 23:37
podoba mi sie klimat niektorych zdjec Chrisa Crismana np. to (http://www.crismanphoto.com/Portfolios/Portfolio/30/)
niestety posiadam tylko sb800, pytanie do znawcow tematu strobingu, czy z okta 120 i sb800 da rade stworzyc podobny klimat, jesli tak, to prosze o podpowiedzi jak uzyskac czy tez uchwycic blekit nieba rownoczesnie fajnie doswietlic postac. zaczynam bawic sie swiatlem i przyznam, ze poki co nie wychodzi mi. zastanawiam sie czy musze dokupic jakas lampe o wiekszej mocy i aku w plener, czy moja sb da rade? no i jakie ustawiac parametry, wiem, ze kazda scena rzadzi sie swoimi prawami, ale chodzi mi o zarys co i jak?

manfred
01-08-2013, 08:16
Jedna lampka to za mało. Okta plus plenerowa mocna lampa załatwi temat.

neverhood
01-08-2013, 12:28
czy 800ws wystarczy, czy lepiej dokupic wiecej mocy?

manfred
01-08-2013, 12:31
Jeśli kasa Cię nie ogranicza to odpowiedź już znasz.