neverhood
31-07-2013, 23:37
podoba mi sie klimat niektorych zdjec Chrisa Crismana np. to (http://www.crismanphoto.com/Portfolios/Portfolio/30/)
niestety posiadam tylko sb800, pytanie do znawcow tematu strobingu, czy z okta 120 i sb800 da rade stworzyc podobny klimat, jesli tak, to prosze o podpowiedzi jak uzyskac czy tez uchwycic blekit nieba rownoczesnie fajnie doswietlic postac. zaczynam bawic sie swiatlem i przyznam, ze poki co nie wychodzi mi. zastanawiam sie czy musze dokupic jakas lampe o wiekszej mocy i aku w plener, czy moja sb da rade? no i jakie ustawiac parametry, wiem, ze kazda scena rzadzi sie swoimi prawami, ale chodzi mi o zarys co i jak?
niestety posiadam tylko sb800, pytanie do znawcow tematu strobingu, czy z okta 120 i sb800 da rade stworzyc podobny klimat, jesli tak, to prosze o podpowiedzi jak uzyskac czy tez uchwycic blekit nieba rownoczesnie fajnie doswietlic postac. zaczynam bawic sie swiatlem i przyznam, ze poki co nie wychodzi mi. zastanawiam sie czy musze dokupic jakas lampe o wiekszej mocy i aku w plener, czy moja sb da rade? no i jakie ustawiac parametry, wiem, ze kazda scena rzadzi sie swoimi prawami, ale chodzi mi o zarys co i jak?