PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd karty pamięci



Orlik_
28-07-2013, 20:10
Witam. Nie znalazłem działu poświęconego kartom pamięci, więc piszę tutaj. Otóż mam problem z kartą Hama SDHC 16GB, 10 klasy. Jeszcze wczoraj używałem jej w Canonie 600D i wszystko było w porządku. Dziś włożyłem tą kartę do Nikona D5100 i pojawił mi się komunikat: nie można użyć tej karty pamięci. Karta może być uszkodzona. Włóż inną kartę.

Sformatowałem kartę z poziomu komputera, ale to nic nie dało.

markB
01-08-2013, 13:07
Bo masz formatować w aparacie (Nikon).

irek6311
01-08-2013, 15:39
Poczytaj tu Klik (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3186222#post3186222) powinno pomóc Orlik_ ,
tak na marginesie nikt nie czyta pokrewnych tematów < czyżby to tak męczące było ?