Graivite
26-07-2013, 01:24
Chciałbym uzyskać opinie odnośnie obróbki zdjęcia.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/834/w4hb.jpg/)
Czy jest to przesadzone i zupełnie bez sensu, czy jednak nie jest tragicznie?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/834/w4hb.jpg/)
Czy jest to przesadzone i zupełnie bez sensu, czy jednak nie jest tragicznie?