PDA

Zobacz pełną wersję : Czy podążam w dobrą stronę?



Graivite
26-07-2013, 01:24
Chciałbym uzyskać opinie odnośnie obróbki zdjęcia.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/834/w4hb.jpg/)

Czy jest to przesadzone i zupełnie bez sensu, czy jednak nie jest tragicznie?

KamilM
27-07-2013, 13:14
Mnie osobiście się podoba. Fajna kolorystyka. Można jedynie nad retuszem popracować i zlikwidować/zmniejszyć podkrążone oczy.

Mikołaj
29-07-2013, 14:33
jak wyżej, obróbka jest w porządku. Powiem to tak: forma jest ok popracuj nad treścią.