PDA

Zobacz pełną wersję : wrażenia z ...EOSa



Lightman
15-07-2005, 19:26
Mój brat kupił sobie EOS 300. Gdy wziąłem go do ręki to stwierdzam, że wolę swoją bidulkę f55. EOS jest mega plastikowy, robi wrażenie atrapy, chodzi głośno. Gdy klapie migawką to jak hipopotam paszczą a o przewinięciu filmu nie wspomnę. Jedyne plusy to 7 punkt. AF, podgląd głębi i ręczne ustawienie ISO. Ale gdy się pojawi F80 to bedzie wypas :wink:

BartekIgnasiak
15-07-2005, 19:45
przestaje rozumiec te posty w ktorych sie mowi jaki to Canon cienki w porownaniu do Nikona........po co????

Lightman
15-07-2005, 19:53
Niechodzi o to jaki Canon kiepski. Lubię obie firmy . W końcu od roku mam cyfrę A60 i jestem bardzo zadowolony. Tego "maleństwa" już raczej nie zamienie. Lecz porównując EOSa i F55 to wolę nikona. Jestem obiektywny. Wybierając A60 sporo się naczytałem testów, nafociłem itd, robiłem porównania kilku firm i Canon mi się najbardziej spodobał. Natomiast z lustrzanek najbardziej odpowiada mi Nikon.
Nie jestem zaślepiony Nikonem.
PEACE :lol:

BartekIgnasiak
15-07-2005, 19:55
rozumiem, ale po co na forum nikona tworzyc post o niezadowoleniu z Canona???

Lightman
15-07-2005, 20:04
To było tylko porównanie techniczne i odczucie priv. Mój brat ma 15 lat i jest w niebowzięty ze szczęscia. Zobacze jak wyjdą mu foty, wtedy będę miał porównanie zdjęć. Podkrada mi filmy z lodówki ( focił zenitem) więc robimy na tym samym materiale.

pebees
15-07-2005, 22:25
Mój brat kupił sobie EOS 300. Gdy wziąłem go do ręki to stwierdzam, że wolę swoją bidulkę f55. EOS jest mega plastikowy, robi wrażenie atrapy, chodzi głośno. Gdy klapie migawką to jak hipopotam paszczą a o przewinięciu filmu nie wspomnę. Jedyne plusy to 7 punkt. AF, podgląd głębi i ręczne ustawienie ISO. Ale gdy się pojawi F80 to bedzie wypas :wink:
A ja się bawiłem dziś też 300-tką :) Aparat całkiem miły, podobnie nawet działa do mojego f75;-) Co ciekawe, też przenosi światło na kliszę i też można zrobić później odbitki z tej kliszy :) Czyli spełnia swe zadanie :)

Czornyj
15-07-2005, 22:29
Tak ci sie tylko wydaje! On niby przenosi, ale jakoś krzywo...

pebees
15-07-2005, 22:39
Tak ci sie tylko wydaje! On niby przenosi, ale jakoś krzywo...
No war ;-)

gALL
18-07-2005, 10:18
Ech ... co za post, rece opadaja.

Ty zbierasz znaczki a inni klej wachaja ... poronujesz wydmuszke Nikona F55 z wyzsza polka Canona.

Wez sie za zdjecia, porob tydzien zdjecia EOSem 300 a potem pisz co Ci sie w nim podoba a co nie. Z macania nic dobrego jeszcze nie wyszlo.

Sam zamieniie uzywam F80, D70, EOSa 50e i EOSa 300 ... najmilsze wrazenie robi F80 i EOS 50e ... reszta tez da sie robic zdjecia.