Zobacz pełną wersję : Kurak B&W
Uczę się dopiero patrzeć.. jakakolwiek uwaga mile widziana.
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img194/8527/fytu.jpg)
Ucz sie dalej, najlepiej nie na slupach :)
Fota generalnie dla mnie nic ciekawego nic nie przedstawia, i jakiś tam maszt czy słup oświetleniowy w tle strasznie odwraca uwagę od tego kuraka :)
Każdy kiedyś zaczynał. Dziękuję za zainteresowanie.
A dla mnie to ciekawe znalezisko :) I kadr dobry i GO jest.
A dla mnie to ciekawe znalezisko :) I kadr dobry i GO jest.
Do kadru, to akurat mozna sie przyczepic: kurak w zla strone patrzy ;) A GO, to zawsze jest ;)
Uciąć trochę góry i będzie gites
Do kadru, to akurat mozna sie przyczepic: kurak w zla strone patrzy ;)
Haha, o tym nie pomyślałem :D
Wiesz, czasami odrzucam wszystko, co mówią książki i patrzę na to, co jest na zdjęciu. Tak po prostu. Ot, słupek z kurakiem, ciekawy detal w tym całym codziennym zamieszaniu miejskim :)
Wiesz, czasami odrzucam wszystko, co mówią książki i patrzę na to, co jest na zdjęciu. Tak po prostu.
zeby zaczac odrzucac trzebaw iedzec co sie odrzuca.. fajnei jest lamac swiadomie zasady majac w tym jakis cel .. tyle tylko ze zeby je zaczac lamac to najpierw trzeba je poznac ..
Ta, często się to słyszy i czyta :) Co nie zmienia faktu, że mnie kadr bawi bez względu na wszystko :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.