PDA

Zobacz pełną wersję : imfoto? fotofarma? e?



Kyo
22-07-2013, 13:11
Chlopaki i dziewczęta, co sie stało z imfoto hesji? To teraz jest fotofarma czy hesja zrezygnowal ze sklepu?

ekonet
22-07-2013, 13:15
Dawno zrezygnował.

Kyo
22-07-2013, 13:21
:( ok dzięki

R
22-07-2013, 13:30
bedzie pare lat...

hesja
23-07-2013, 21:40
niom :)
o rok za późno...
ale miło, że ktoś jeszcze pamięta :)

Wojteksw
24-07-2013, 20:12
Sławek, są tacy co jeszcze pamiętają i wspominają dobre czasy. U mnie Tomek często wspomina Strzechę Akademicką i pogodę jaka była na przywitanie.

adrian
25-07-2013, 08:59
imfoto było najlepszym sklepem w jakim miałem przyjemność kupować sprzęt foto :)

wilk325
25-07-2013, 10:14
imfoto było najlepszym sklepem w jakim miałem przyjemność kupować sprzęt foto :)

nie tylko TY :),
też się trochę nazbierało ;)

Amadeusz
25-07-2013, 10:24
imfoto było najlepszym sklepem w jakim miałem przyjemność kupować sprzęt foto :)

Mnie się jeszcze udało w ostatniej chwili kupić bo już ktoś inny wysyłał ale hesja jeszcze mentalnie nadzorował przesyłkę - kontakt jak zawsze WZORCOWY. Od tamtej pory nic nie kupiłem.

hesja
05-12-2014, 12:05
hihi
Powiem tak: imfoto nie działa już dość długo ale do mnie non stop spływają jakieś zamówienia od ludzi z "tamtych" czasów! To miłe jak ktoś zaczyna rozmowę od słów że i tak nigdzie indziej nie kupi :P

W każdym razie dla starych znajomych niezmienne info:
imfoto nie działa ale hesjowy Invert Marketing ma się dobrze i sprzęt z oficjalnych i dobrych źródełek sprzedaje.
Tylko ten droższy oczywiście :P

deep
05-12-2014, 12:31
Haha i ja pamiętam pierwszy D70 i sam sobie odbierałem z hurtowni (ach to zaufanie :) ).