PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Rozswietlona uliczka



mariosh
08-04-2007, 10:51
Witam. Zdjęcie z wieczornego spaceru po Krakowie. Wcześniej troszkę popadało stąd tyle refleksów w ulicy. Zapraszam do komentowania.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fatcat.ftj.agh.edu.pl/%7Emariosh/zdjecia/_DSC6269.jpg)

camrak
09-04-2007, 03:49
Technicznie w miare poprawne, linie wiodące kierują wzrok w głąb zdjęcia (lecz oświetlenie spłaszcza efekt), pustka oddaje klimat nocy jednakże właśnie przez tą pustkę brakuje mi jakiejś historii w tym zdjęciu, brak motywu przewodniego - po prostu udokumentowana mokra ulica nocą. Ale nie poddawaj się - temat Krakowski wbrew pozorom nie jest tematem łatwym.

mariosh
09-04-2007, 10:13
dziękuję za opinię. Z pewnością będę próbował dalej.

pozdrawiam

Nivelen
09-04-2007, 10:31
mnie się podoba :-) tylko jedynie te światła na dole zdjęcia tworza dla mnie zbyt duży kontrast z ciemnością na górze :-)

mariosh
09-04-2007, 11:47
mnie się podoba :-) tylko jedynie te światła na dole zdjęcia tworza dla mnie zbyt duży kontrast z ciemnością na górze :-)


:) jeśli chodzi o ten kontrast to właśnie to mi się bardzo podobało :) i dodatkowo lubię takie "gwiazdki".

Mam jeszcze kilka zdjęć z tego spaceru i niedługo poddam je opinii szanownych forumowiczów.

pozdrawiam

jchyra
09-04-2007, 21:43
mi się podoba, ale brakuje mi tu ludzi
choć kilka sylwetek ożywiłoby kompozycję

anchel
09-04-2007, 22:13
Hehe pewnie jakbys nadal fotce inna nazwe (np.: Wielkie Oddalenie albo W Głąb Pierowtnego Miasta) to by sie podobala bardziej ;]

Mi sie podoba bardzo - wlasnie za kontrast gora-dol i za gre swiatel (szczegolnie za kolorowe refleksy na tle jedrorodnego kolorystycznie tla). Ale zgadzam sie, ze motyw przewodni uwolnil by mnie od koniecznosny wymyslania sfazowanych nazw.. ;]

mariosh
09-04-2007, 22:18
hehe :) dziękuję za opinie :) odnośnie ludzi to sam dostrzegłem dopiero później jednego wytrwale czekającego (po prawej stronie pod znakiem parkingu)... musiał długo na kogoś czekać :)

pozdrawiam