PDA

Zobacz pełną wersję : sesja dla 11-12 latki



fulpo
22-07-2013, 09:09
znajomi poprosili mnie o zrobienie sesji ich córki, nigdy nie robiłem sesji dzieciom, nie wiem.. gdzie to zrobić, czy w domu w jej pokoju, czy gdzie inndziej... macie jakieś pomysły?? z góry dzięki za pomoc

Gootchio
22-07-2013, 09:20
A czemu znajomi uznali, że to Ty powinieneś zrobić tę sesję? Pewnie spodobały im się Twoje zdjęcia... dowiedz się co w nich konkretnie i na spokojnie zaplanuj sesję w Twoim stylu. Przemyśl, czy chcesz mieć fashion, glamour, portret, portret środowiskowy, a lokalizacja sama się nasunie.

fulpo
22-07-2013, 10:29
A czemu znajomi uznali, że to Ty powinieneś zrobić tę sesję? Pewnie spodobały im się Twoje zdjęcia... dowiedz się co w nich konkretnie i na spokojnie zaplanuj sesję w Twoim stylu. Przemyśl, czy chcesz mieć fashion, glamour, portret, portret środowiskowy, a lokalizacja sama się nasunie. ok..dzięki za wskazanie kierunku.

unu
22-07-2013, 21:28
Mnie też kiedyś znajomi poprosili o podobną przysługę. Ich córka miała urodziny i chcieli zrobić dzieciakom taką atrakcję.
Spłodziłem takie coś:
https://www.dropbox.com/sh/wtrbc3z5ktcb88e/gpeJEdOKd9

Wyszło średnio, ale dzieciaki były zadowolone (przede wszystkim dobrze się bawiły pozując)

.:Gerard:.
22-07-2013, 23:05
Moja podpowiedz to -"trochę Barbie trochę Dama " wypożyczyć stroje w stylu :
suknie balowe, rożnego rodzaju parasole i nakrycia głowy,
niech dziewczyna poprosi koleżanki o pomoc w przebieraniu, malowaniu i Twojej asyście.
plenerowo i portretowo życzę powodzenia.

fulpo
22-07-2013, 23:46
Mnie też kiedyś znajomi poprosili o podobną przysługę. Ich córka miała urodziny i chcieli zrobić dzieciakom taką atrakcję.
Spłodziłem takie coś:
https://www.dropbox.com/sh/wtrbc3z5ktcb88e/gpeJEdOKd9

Wyszło średnio, ale dzieciaki były zadowolone (przede wszystkim dobrze się bawiły pozując)

fajne sytuacyjne.. jakim szkłem robiłes??

unu
22-07-2013, 23:53
50 1,8 i spacerniakiem 18-105

akivashi
23-07-2013, 15:37
Nastolatka 11-12 lat ma już swoje zdanie zazwyczaj. Na Twoim miejscu przede wszystkim porozmawiałabym z samą dziewczyną czego chce (miałam ten przypadek u siebie w domu).
Żeby rodzice byli zadowoleni i mogli włożyć coś do ramki - zrób kilka ładnych portretów.
Wszyscy będą zadowoleni :)

andrzej_laskowski
23-07-2013, 18:24
znajomi poprosili mnie o zrobienie sesji ich córki, nigdy nie robiłem sesji dzieciom, nie wiem.. gdzie to zrobić, czy w domu w jej pokoju, czy gdzie inndziej... macie jakieś pomysły?? z góry dzięki za pomoc

Może tu (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=193601) znajdziesz jakieś wskazówki?

Majek
27-07-2013, 23:23
O tak... Zdecydowanie Andrzej jest osobą, od której można się wiele naumieć.

fulpo
28-07-2013, 01:58
Może tu (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=193601) znajdziesz jakieś wskazówki?

dzięki za linka, super opisany temat. Przyda się .