PDA

Zobacz pełną wersję : Od jakiego pojazdu jest ta felga.



Desperados
19-07-2013, 19:51
Witam,
trochę głupio pytać się na forum fotograficznym o takie rzeczy ale może ktoś coś wie :D
powiedzcie mi od jakiego pojazdu jest ta felga i co można z nią zrobić :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/07/DSC_1407aa-2.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-prf0t8QMDeA/Uel8Qrj43YI/AAAAAAAAMHE/P0Dkm11tWGQ/w1024-h680-no/DSC_1407aa.jpg)

Więcej zdjęć tutaj:

https://plus.google.com/photos/115443218319421352454/albums/5902384638190149025

Jeśli ktoś chce mogę podać wymiary.

MstrG
19-07-2013, 19:55
Jakie ma ET i na ile jest śrub? ;)
Nie ma żadnego napisu na niej? Wygląda na coś wojskowego, ewentualnie rolniczo - budowlane :)

Desperados
19-07-2013, 20:30
ET ? :D
Śrub ma 8 i nie ma żadnego napisu.. Podobno to coś z okresów wojny

Wesoły_pstrykacz
19-07-2013, 21:12
Mnie to wygląda na felgę od starego ciągnika, a element z wieńcem zębatym od wewnętrznej strony to prawdopodobnie "koło zębate zwolnicy".

edyta:
Wychodzi na to że trafiłem :D i nawet może to być coś warte http://egasiorek.home.pl/pl/p/Kolo-zebate-zwolnicy-Claas-Corsar-Columbus-Comet-Europa-uzywane/1281

Desperados
19-07-2013, 21:54
Powiem Ci, że podobne ale czy to to ?
Dzięki za jakieś wskazówski

Wesoły_pstrykacz
19-07-2013, 22:38
Na zdjęciach widać jakiś numer i napis na zewnętrznej części zwolnicy, odczytaj to i wrzuć ze zdjęciami na jakieś forum miłośników starych ciągników. Może dowiesz się co to za model i w jakich pojazdach był montowany.

Desperados
20-07-2013, 12:25
A zna ktoś może jakieś forum militarne albo miłośników starych ciągników :D ?

jacek dr
20-07-2013, 13:29
http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wesoły_pstrykacz
20-07-2013, 14:04
http://www.retrotraktor.pl/forum/index.php

eagis
20-07-2013, 20:19
Forum starych traktorów?? Nic mnie już nie zdziwi....

Rafał_Sz
20-07-2013, 20:32
Forum starych traktorów?? Nic mnie już nie zdziwi....
Ale forum aparatów foto jednej konkretnej marki już Cię nie dziwi? ;)

Desperados
20-07-2013, 23:34
Też mnie zdziwiło to forum :D ale co wszędzie trzeba próbować