PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa] Body na poniedziałek (D7000 lub coś tej klasy)



TJD
19-07-2013, 15:19
Nie wiedziałem gdzie umieścić ogłoszenie (kupię/sprzedam w giełdzie nie pasuje), stąd post tutaj ;)

Potrzebuję wynająć na 1 dzień (poniedziałek 22.07) body D7000 lub podobnej klasy.
Czy wiecie, gdzie w Warszawie mógłbym zrealizować swoje chciejstwo?

Może ktoś z Was chciałby mi wynająć taką puszkę (mogę sporządzić pisemną umowę i dla bezpieczeństwa wynajmującego wpłacić taką kaucję jak wartość rynkowa aparatu). Cena wynajmu do uzgodnienia ;)

TJD
20-07-2013, 22:49
Wątek do zamknięcia. Kupiłem sobie własne D7000 ;)