Marcin_gda
18-07-2013, 14:09
Witajcie.
Zastanawiam się nad zakupem 3880, ale sporo naczytałem się o 'pizza wheel marks', czyli o liniach zostawianych przez rolki dociskające papier.
Może ktoś, kto używa tego sprzętu, Na ile jest to problem? Mam zamiar używać papierów z połyskiem.
Zastanawiam się nad zakupem 3880, ale sporo naczytałem się o 'pizza wheel marks', czyli o liniach zostawianych przez rolki dociskające papier.
Może ktoś, kto używa tego sprzętu, Na ile jest to problem? Mam zamiar używać papierów z połyskiem.