PDA

Zobacz pełną wersję : Festiwal Jarocin



burza1979
17-07-2013, 13:27
Kto się wybiera 19-21 lipca na Festiwal do Jarocina ?
Może jakieś wspólne piwko by się wypiło :) .
Pzdr
Michał

U-CUT
18-07-2013, 03:19
Z chęcią bym się wybrał ale to już nie ta sama impreza co w latach 90.

Rafał_Sz
18-07-2013, 14:14
No właśnie. Ludzie się na piwo ustawiają, jakby "wina" leżakowanego w transporcie już nie pamiętali. ;)

stock
18-07-2013, 14:24
moja luba jedzie jutro. Zobaczymy co tam naopowiada :)

burza1979
18-07-2013, 15:29
Z chęcią bym się wybrał ale to już nie ta sama impreza co w latach 90.

Tak mi się przypomniało http://www.youtube.com/watch?v=yJkpNOZgTPc ;)

robin102
18-07-2013, 15:41
Z chęcią bym się wybrał ale to już nie ta sama impreza co w latach 90.
W osiemdziesiątych to był Jarocin :razz:

Pawel92
18-07-2013, 20:03
W osiemdziesiątych to był Jarocin :razz:

+1 :mrgreen:

Greg77
21-07-2013, 07:14
W osiemdziesiątych to był Jarocin :razz:


+1 :mrgreen:

E7ah8uuHQhU

oj jeszcze za maly bylem...moj pierwszy i ostatni Jarocin to 93'

robin102
21-07-2013, 22:41
O kurna poznaje siebie :) ten z czupryną na cukier i kurtą wojskową typu moro.
:)

sprychu
22-07-2013, 00:24
Ja zaliczyłem Festiwal w 1989, i już wtedy dało się słyszeć, że to już nie to samo ;)

Ramla
22-07-2013, 00:54
robin - tam większość jest tak ubrana :P

robin102
24-07-2013, 08:20
robin - tam większość jest tak ubrana :P
Taaaaa, tylko, że to chodziło wtedy ( jak dziś ) o indywidualizm, o to aby się wyróżniać w tłumie, odróżnić od innych . Ja jestem ten w górnym lewym rogu i mam włosy postawione na cukier z Cukrowni Krasnystaw, a inni jak np mój kolega po prawej z Cukrowni Glinojeck. Przecież to widać od razu.

Pineza
24-07-2013, 21:19
Wiadomo, że to już nie to samo. Chciałbym być na festiwalu z lat 80, 90 ale to już chyba nie możliwe do odtworzenia.