Zobacz pełną wersję : Festiwal Jarocin
burza1979
17-07-2013, 13:27
Kto się wybiera 19-21 lipca na Festiwal do Jarocina ?
Może jakieś wspólne piwko by się wypiło :) .
Pzdr
Michał
Z chęcią bym się wybrał ale to już nie ta sama impreza co w latach 90.
Rafał_Sz
18-07-2013, 14:14
No właśnie. Ludzie się na piwo ustawiają, jakby "wina" leżakowanego w transporcie już nie pamiętali. ;)
moja luba jedzie jutro. Zobaczymy co tam naopowiada :)
burza1979
18-07-2013, 15:29
Z chęcią bym się wybrał ale to już nie ta sama impreza co w latach 90.
Tak mi się przypomniało http://www.youtube.com/watch?v=yJkpNOZgTPc ;)
robin102
18-07-2013, 15:41
Z chęcią bym się wybrał ale to już nie ta sama impreza co w latach 90.
W osiemdziesiątych to był Jarocin :razz:
W osiemdziesiątych to był Jarocin :razz:
+1 :mrgreen:
W osiemdziesiątych to był Jarocin :razz:
+1 :mrgreen:
E7ah8uuHQhU
oj jeszcze za maly bylem...moj pierwszy i ostatni Jarocin to 93'
robin102
21-07-2013, 22:41
O kurna poznaje siebie :) ten z czupryną na cukier i kurtą wojskową typu moro.
:)
Ja zaliczyłem Festiwal w 1989, i już wtedy dało się słyszeć, że to już nie to samo ;)
robin - tam większość jest tak ubrana :P
robin102
24-07-2013, 08:20
robin - tam większość jest tak ubrana :P
Taaaaa, tylko, że to chodziło wtedy ( jak dziś ) o indywidualizm, o to aby się wyróżniać w tłumie, odróżnić od innych . Ja jestem ten w górnym lewym rogu i mam włosy postawione na cukier z Cukrowni Krasnystaw, a inni jak np mój kolega po prawej z Cukrowni Glinojeck. Przecież to widać od razu.
Wiadomo, że to już nie to samo. Chciałbym być na festiwalu z lat 80, 90 ale to już chyba nie możliwe do odtworzenia.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.