PDA

Zobacz pełną wersję : GO PRO hero 3



malwinka
17-07-2013, 12:23
Witajcie! Ostatnio znajomi fotografowie zakupili ten aparat/kamerę razem z obudową podwodną i strasznie im pozazdrościłam tego typu możliwości. Cena nie jest zabójcza, ale czy ktoś dlużej użytkował ten sprzet i mógłby coś więcej powiedzieć na temat jakości i czy warto, jak wygląda jakość nagrywania w porównaniu z lustrzankami itp. Byłabym wdzięczna za jakieś opinie.

sowart
17-07-2013, 23:38
Ja używam
Wprawdzie mam go pro hd i go pro hero 2
Jestem mega zadowolony z nich i nagrywam nimi cały czas Przykłady można zobaczyć u mnie na stronie w dziele video

docxxx
18-07-2013, 00:09
Mam GP3 Black. Co chcesz wiedziec?

sebah
18-07-2013, 11:11
Mega zadowolony. co chcialbys wiedziec?

adrian
18-07-2013, 18:28
Mam GP3 Black. Co chcesz wiedziec?


Mega zadowolony. co chcialbys wiedziec?

Podpowiem wam :mrgreen:
"mógłby coś więcej powiedzieć na temat jakości i czy warto, jak wygląda jakość nagrywania w porównaniu z lustrzankami itp."

;-)

Koszmar
19-07-2013, 23:37
Jedyny minus GO prosach... to to, że jak dasz mikrofon zewnętrzny... już nie jest taka wodoszczelna ;)
Nie wiem jak z trójką... ale moja dwójka tak skończyła swój żywot :]

docxxx
22-07-2013, 21:22
Podpowiem wam :mrgreen:
"mógłby coś więcej powiedzieć na temat jakości i czy warto, jak wygląda jakość nagrywania w porównaniu z lustrzankami itp."


Warto/nie warto - wszystko zależy od przeznaczenia. Krótko żyjąca bateria, brak ekranu (gdyby nie wifi + android, to oddałbym ją), potrafi się zawiesić (pisałem o tym, ale po ostatnim upgrade softu /o dziwno ukrytym gdzieś na stronie/ już nie jest tak kapryśna). Z drugiej strony mega frajda i uczucie, że możesz ustawić ją wszędzie, nawet pod wodą i nic się nie stanie. Niepowtarzalne ujęcia gwarantowane. Bardzo ważną zaletą jest masa osprzętu (pozdrawiam tu chwalących kamerkę Sony. Brak uchwytów no i ciekawe jak ustawią ją na klatce piersiowej).
Nie mogę się już doczekać, jak kupię ten helikopter: http://allegro.pl/quadrocopter-dji-phantom-gps-gopro-nowy-sklep-i3390038995.html

proszek
23-07-2013, 08:18
Warto dodać, że nie są bezawaryjne - dużo ma jakąś wadę która sprawia, że jak światło padnie w odpowiedni sposób na sensor to ... psuje się. Znajomy właśnie naprawia na gwarancji z tego powodu, ponoć dość częsta przypadłość.

mazilis
23-07-2013, 10:07
Jako zamiennik Go Pro kupiłem na znanym serwisie aukcyjnym Kodaka Playsport, jest ekranik, dłużej trzymająca bateria. Minus niekoniecznie fortunny kształt kamery, przez to giba się trochę na uchwytach

docxxx
23-07-2013, 10:13
A jakość? Ma 120fps przy 720 i 240fps przy 480? Przeciez to jest wlasnie zaleta GP3 Black, a nie niska cena. Zamiast 70-200 2,8 mozesz przeciez kupic 70-300 4.5/5.6. Zobacz, ma nawet 100mm wiecej.

AMI
23-07-2013, 13:27
Ja tylko dodam, że jak kupować 3 to tylko black. W zestawie jest od razu pilot a w white i silver nie ma. Pilot 200-300 PLN kosztuje ;). No i jakość, black ostrzejsza, piszą, że 2x jak by to nie było subiektywne. Opis na silver jest aspherical lens a na black aspherical glass lens. I zgadzam się z kolegą, słabo bateria trzyma, zawiesza się. Warto dokupić wyświetlacz na tył IMHO.

Pozdrawiam,
AMI

docxxx
23-07-2013, 13:47
Lepiej już BatteryPack i miec przy sobie telefon z androidem. Co z tego, że masz LCDback, skoro przywiesisz za koszem, na szybie, na głowie a i tak nie zobaczysz, czy masz dobre ustawienie kamery.

Ketosz
23-07-2013, 18:41
3 Black ma inną wersję matrycy od pozostałych - daje lepszą jakość i parametry.

malwinka
22-08-2013, 10:06
achh ten wyświetlacz na początku w ogóle o tym nie wiedziałam! Ale można coś dokupić? AMI, co gdzie i ile kosztuje? A jak ktoś nie ma i nie będzie mieć telefonu z androidem? Słabo bateria trzyma to znaczy ile? To co polecacie mimo tych minusów?

docxxx
23-08-2013, 23:50
Bateria max 1.5h (tak!), z BatteryPack 2.5h (za ok. 150 zł). Uchwyty na allegro lub w oficjalnych sklepach. Ja zamienników nie kupowałem, choć później zobaczyłem że są fajne zestawy. Lepiej miec telefon z androidem, bo jak ustawisz te kamerę? Z drugiej strony, wszystko zalezy od przeznaczenia. Moze nie bedziesz tego potrzebowac. Wez pod uwagę, ze funkcjonalnie w stosunku do zwyklych kamer, ta jest bardzo ograniczona, bo do specyficznych zastosowac.
Ja powiem tak: albo kup GP3 Black albo cos innej firmy, zamiast Silver lub White, bo sie nie oplaca. Silver i White to sciema i tak naprawde GP2 + marketing.

shaolin
01-10-2013, 10:16
Czyli dzisiejsza premiera nowych kamerek GoPro ;)

http://gopro.com/news/gopro-launches-hero3-a-smaller-lighter-evolution-of-best-selling-camera

http://gopro.com/cameras/hd-hero3-black-edition
http://gopro.com/cameras/hd-hero3-silver-edition

PS.
Wrzucam tu bo nie wiem gdzie to dac ;)

docxxx
01-10-2013, 14:07
Widziałem i trochę się wkurzyłem ;)

edmund
01-10-2013, 15:42
Widziałem i trochę się wkurzyłem ;)

te "30% longer battery life" denerwuje najbardziej :/

iroyork
02-10-2013, 01:36
no I ciekawe czy nie bedzie sie wieszac, to jest nawet bardziej denerwujace niz slaba bateria.

docxxx
02-10-2013, 07:50
Ale po ostatnim update softu GP już się praktycznie nie wiesza.

przem426
02-10-2013, 12:49
w wersji silver podnieśli framerate.
tym samym black stracił sens (chyba że ktoś jest fanem 4k ;) )

Borowa
02-10-2013, 13:12
miałem i sprzedałem - zakupu żałuję sprzedaży zupełnie nie...
Niby wszystko super, ale jedna za dużo fuck'up'ów za takie pieniądze.

shaolin
02-10-2013, 14:01
Borowa, nie chce Cie martwic ale wczoraj dopiero byla premiera ;) ;)

Borowa
03-10-2013, 21:46
miałem wczesniejszy model - GoPro3 Black bez +

adolfik9501
05-10-2013, 12:11
Garmin także chce kawałek "kamerowego" tortu: http://www.mtbnews.pl/content/view/4231/1/

agawytka
22-10-2013, 08:53
Bateryjka z GoPro Hero3+ pasuje tez do starszego Hero3 tak samo jak nowa obudowa, w ktora spokojnie mozemy wlozyc Hero3 :)

124miko
22-10-2013, 22:54
Nie tylko android. Na srajfonie i padzie też można podglądać.

Majek
25-10-2013, 13:20
A widzieliście, jak się chłopakom z fundacji Legendy Lotnictwa GP3 odlepiła od samolota?

RZy9Ndb4xO8