PDA

Zobacz pełną wersję : framing w Poznaniu



Maciej90
16-07-2013, 13:34
Wiecie gdzie w Poznaniu szybko i elegancko oprawię obrazek?

dominikpl72
16-07-2013, 13:35
Nie wiem jak u nich z terminami - ale jakościowo bardzo OK
http://www.oprawcy.pl/

Rafał_Sz
16-07-2013, 16:07
Z różnymi nazwami się już spotkałem, ale z "framingiem" po raz pierwszy. Dzięki! :)

Maciej90
16-07-2013, 16:14
Z różnymi nazwami się już spotkałem, ale z "framingiem" po raz pierwszy. Dzięki! :)
A coś z tym słowem nie tak?
Kwestia przyzwyczajenia do słów stosowanych na obczyźnie. ; )

Edit:

Nie wiem jak u nich z terminami - ale jakościowo bardzo OK
http://www.oprawcy.pl/
Właśnie dostałem odpowiedź. Zrobią mi od ręki mały obrazek o ile wybiorę sobie listwę dostępną na miejscu.
Także Dominiku, dziękuję Ci za namiary. Pomogłeś.

Boryszuk
16-07-2013, 16:18
Że słowem może i nie, że zjawiskiem niedbalstwa językowego owszem.

"Looknij na drugą stronę streeta sprawdzić czy nie ukradli mi cara"

Maciej90
16-07-2013, 16:23
Że słowem może i nie, że zjawiskiem niedbalstwa językowego owszem.

"Looknij na drugą stronę streeta sprawdzić czy nie ukradli mi cara"
Istnieje coś takiego jak 'zapożyczenie', a akurat samo słowo 'framing' jest stosowane dość powszechnie. Ale skoro dla Ciebie to niedbalstwo to już Twoja indywidualna opinia.

ku6i
16-07-2013, 16:31
Istnieje coś takiego jak 'zapożyczenie', a akurat samo słowo 'framing' jest stosowane dość powszechnie.

Tak z ciekawości: gdzie?

PS: Z niecierpliwością czekam na lotny patrol ekoneta :D

ekonet
16-07-2013, 17:50
czekam na lotny patrol ekoneta :D
Z lekka mnie zamurowało...

Rafał_Sz
16-07-2013, 17:51
I teraz będziesz slightly walled. ;)

ekonet
16-07-2013, 18:03
I teraz będziesz slightly walled. ;)
Jedyne, co się ciśnie na usta, to "wall się". :mrgreen:

ku6i
16-07-2013, 18:42
Z lekka mnie zamurowało...

Przyzwyczajaj się - to sława ;) A po ludzku, to masz fejma.

mateo912
16-07-2013, 19:11
Przyzwyczajaj się - to sława ;) A po ludzku, to masz fejma.

nie mylić z "flejmem" :D

Boryszuk
16-07-2013, 19:16
Ani frejmem.

Onsajt
16-07-2013, 21:15
Ja od dawna na Castoramę mówię Castoframe - u mnie w domu każdy wie o co chodzi.

eskimos
16-07-2013, 22:03
Ja od dawna na Castoramę mówię Castoframe - u mnie w domu każdy wie o co chodzi.

Przeczytalem "farming", trzeba przestac grac w diablo :mrgreen:

prz3mo
16-07-2013, 22:50
Mój Boże...

pil74
17-07-2013, 08:04
Przeczytalem "farming", trzeba przestac grac w diablo :mrgreen:
Nie gram w Diablo, ale dokładnie tak samo przeczytałem, zastanawiając się o co chodzi. ( a może o co kaman :) )
Jak dla mnie takie "zapożyczanie" to żenada. ( a może żenua :) )