Zobacz pełną wersję : framing w Poznaniu
Maciej90
16-07-2013, 13:34
Wiecie gdzie w Poznaniu szybko i elegancko oprawię obrazek?
dominikpl72
16-07-2013, 13:35
Nie wiem jak u nich z terminami - ale jakościowo bardzo OK
http://www.oprawcy.pl/
Rafał_Sz
16-07-2013, 16:07
Z różnymi nazwami się już spotkałem, ale z "framingiem" po raz pierwszy. Dzięki! :)
Maciej90
16-07-2013, 16:14
Z różnymi nazwami się już spotkałem, ale z "framingiem" po raz pierwszy. Dzięki! :)
A coś z tym słowem nie tak?
Kwestia przyzwyczajenia do słów stosowanych na obczyźnie. ; )
Edit:
Nie wiem jak u nich z terminami - ale jakościowo bardzo OK
http://www.oprawcy.pl/
Właśnie dostałem odpowiedź. Zrobią mi od ręki mały obrazek o ile wybiorę sobie listwę dostępną na miejscu.
Także Dominiku, dziękuję Ci za namiary. Pomogłeś.
Boryszuk
16-07-2013, 16:18
Że słowem może i nie, że zjawiskiem niedbalstwa językowego owszem.
"Looknij na drugą stronę streeta sprawdzić czy nie ukradli mi cara"
Maciej90
16-07-2013, 16:23
Że słowem może i nie, że zjawiskiem niedbalstwa językowego owszem.
"Looknij na drugą stronę streeta sprawdzić czy nie ukradli mi cara"
Istnieje coś takiego jak 'zapożyczenie', a akurat samo słowo 'framing' jest stosowane dość powszechnie. Ale skoro dla Ciebie to niedbalstwo to już Twoja indywidualna opinia.
Istnieje coś takiego jak 'zapożyczenie', a akurat samo słowo 'framing' jest stosowane dość powszechnie.
Tak z ciekawości: gdzie?
PS: Z niecierpliwością czekam na lotny patrol ekoneta :D
czekam na lotny patrol ekoneta :D
Z lekka mnie zamurowało...
Rafał_Sz
16-07-2013, 17:51
I teraz będziesz slightly walled. ;)
I teraz będziesz slightly walled. ;)
Jedyne, co się ciśnie na usta, to "wall się". :mrgreen:
Z lekka mnie zamurowało...
Przyzwyczajaj się - to sława ;) A po ludzku, to masz fejma.
mateo912
16-07-2013, 19:11
Przyzwyczajaj się - to sława ;) A po ludzku, to masz fejma.
nie mylić z "flejmem" :D
Boryszuk
16-07-2013, 19:16
Ani frejmem.
Ja od dawna na Castoramę mówię Castoframe - u mnie w domu każdy wie o co chodzi.
Ja od dawna na Castoramę mówię Castoframe - u mnie w domu każdy wie o co chodzi.
Przeczytalem "farming", trzeba przestac grac w diablo :mrgreen:
Przeczytalem "farming", trzeba przestac grac w diablo :mrgreen:
Nie gram w Diablo, ale dokładnie tak samo przeczytałem, zastanawiając się o co chodzi. ( a może o co kaman :) )
Jak dla mnie takie "zapożyczanie" to żenada. ( a może żenua :) )
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.