PDA

Zobacz pełną wersję : urodzinowe śniadanie



Maciej90
15-07-2013, 10:06
Mielibyście jakieś pomysły na coś smacznego i prostego w przygotowaniu? Chciałbym zaskoczyć dziewczynę w dniu jej urodzin i odpitolić coś dobrego i estetycznie wyglądającego.

shaolin
15-07-2013, 10:13
Masz ;)
dU_B3QNu_Ks

Majek
15-07-2013, 18:10
Są jeszcze fajne patenty na jajko sadzone w foremkach np. z papryki ukrojonej w poprzek. Wygląda to jak kwiatek, a żółtko jest tym środkiem. Albo serducho z parówek... Jest kilka fajnych trików na sadzone, żeby wyglądało fajnie.

login_87
15-07-2013, 18:21
A moze cos takiego? http://www.kwestiasmaku.com/ryby_i_owoce_morza/losos_z_alaski/kubeczki_z_lososia/przepis.html
Robilem i szczerze polecam ;)
Zreszta pomysłów na sniadania na tej stronie jest mnóstwo.
http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/sniadania/przepisy.html

Maciej90
15-07-2013, 21:04
A moze cos takiego? http://www.kwestiasmaku.com/ryby_i_owoce_morza/losos_z_alaski/kubeczki_z_lososia/przepis.html
Robilem i szczerze polecam ;)
Zreszta pomysłów na sniadania na tej stronie jest mnóstwo.
http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/sniadania/przepisy.htmlDo tej pory najbardziej podoba mi się to z łososia.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. = )

sailor
17-07-2013, 19:59
tu masz tego pelno. albo znajdz na fejsie grupe zdrowo podjesc - tam masz przepisow do diabla i ciut
http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=128664