PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję tego..



Lyto
11-07-2013, 21:23
Oto część której potrzebuję, zgubiłem jedną i sposób w jaki zapinam aparat mocno ucierpiał( jest większy luz i bezsensownie się obija to gdy nie mam paska)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img849.imageshack.us/img849/2640/9gn2.jpg)

Jak mogę znaleźć tą część, żeby kupić?


Oraz drugie pytanko, czego używacie do przypinania pasków? Jakichś specjalnych karabińczyków? hm?

~lxs
11-07-2013, 21:56
Szukałeś w Castoramie/Praktikerze/Obi itd?

Lyto
11-07-2013, 22:36
@ co do zdjęcia - potrzebuję tą plastikową czarną część.

@ co do karabińczyków - to używam takiego do kluczy - małych ale się powoli sprężyny rozregulowały i już nie ufam temu :) wygodne byłyby małe karabińczyki zakręcane.
Szukam powoli - ale się pytam, może ktoś ma już gotowy pomysł ;)

~lxs
11-07-2013, 23:02
Aha, myślałem że to metalowe oczko. Niewiele widać na tym znaczku pocztowym ;)

Maciej90
11-07-2013, 23:59
Lug ring cover
http://www.ebay.com/bhp/nikon-strap-rings

Lyto
12-07-2013, 00:36
@Maciej90
dzięki!, w Polsce tego nie dostane? np na postępu?
Jutro pewnie zadzwonie jak już wiem jak to nazwać :)

Maciej90
12-07-2013, 01:29
Allegro świeci pustkami. Bezpośrednio w Nikon Store też tego nie znalazłem. Jak nic nie załatwisz to mogę zorientować się u siebie w autoryzowanym serwisie. Inaczej pozostanie Ci chyba eBay.

Raks
12-07-2013, 04:00
Aha, myślałem że to metalowe oczko. Niewiele widać na tym znaczku pocztowym ;)

Aparat sobie nie zrobi samoje*ki :D


Do tematu: Załączam adres strony autoryzowanego serwisu Nikona w Warszawie. Jeżeli wyślesz do nich maila to Ci pomogą. Tylko zrób wyraźne zdjęcie i zaznacz co Cię interesuje. http://www.nikon.pl/pl_PL/service_support/PL_serwis_kontakt.page

Lyto
12-07-2013, 15:44
@ będę może na dniach obok postępu, to podskoczę się spytać zatem.

Lyto
17-12-2013, 16:07
Hej, zastanawiam się nad tym jakich karabińczyków używacie? ja używałem 'spustowego' jednak średnio im ufam, fajne by były jakieś z blokadą, ktoś coś może wie gdzie takie małe mogę dostać? chodzi o to że musi być mały by nie obijał aparatu i mieścił się w ten 'trójkąt'